h دو دختر والدینشان را با مواد خواباندند ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دو دختر والدینشان را با مواد خواباندند !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دو دختر والدینشان را با مواد خواباندند !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دو دختر والدینشان را با مواد خواباندند !

دو دختر والدینشان را با مواد خواباندند !

به گزارش فارس به نقل از گاردین، این دخترها که در کالیفرنیای شمالی زندگی می کنند به قصد تفریح و برای اینکه والدینشان مانع دسترسی به اینترنت در ساعات اولیه بامداد نشوند در نوشیدنی یکی از پدر و مادر قرص مواد مخدر ریختند و آنها را به والدین خود خوراندند.

والدین یاد شده معمولا ساعت 10 شب دختر 16 ساله خود را وادار می کردند تا استفاده از اینترنت را متوقف کند اما او یک شب به رستورانی مراجعه و با خرید نوشیدنی و آلوده کردنش به مواد مخدر انها را بیهوش کرد و تا دیر وقت پای اینترنت نشست.

بررسی های پلیس نشان می دهد والدین که متوجه طعم غیرعادی این نوشیدنی شده بودند به طور کامل آن را مصرف نکردند. اما همان میزان مصرف برای به خواب رفتن آنها کافی بود. آنها پس از بیدار شدن در صبح با انجام بررسی پزشکی متوجه مساله شدند و همراه با دخترشان برای بررسی مساله به اداره پلیس مراجعه کردند.

در حال حاضر تحقیقات در این زمینه کماکان در جریان است، اما پلیس می گوید به علت اینکه این بزهکاری مربوط به نوجوانان است اطلاعات بیشتری را افشا نمی کند.

17 دی 1391