h کارلوس کی روش : از پرسپولیس ضربه خوردیم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کارلوس کی روش : از پرسپولیس ضربه خوردیم ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کارلوس کی روش : از پرسپولیس ضربه خوردیم ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کارلوس کی روش : از پرسپولیس ضربه خوردیم

کارلوس کی روش : از پرسپولیس ضربه خوردیم

کارلوس کی روش : از پرسپولیس ضربه خوردیم

کارلوس کی روش که پس از شکست تیم ملی فوتبال ایران برابر ازبکستان به مرخصی رفته است، در تازه ترین مصاحبه خود همچنان به صعود ایران به جام جهانی ابراز خوش بینی و تاکید کرده فوتبال ایران برای رسیدن به این موفقیت بزرگ طوفان های سهمگینی پیش رو دارد.

کی روش با اشاره به اینکه باید دیدار برابر لبنان را با پیروزی پشت سرمی گذاشته اند گفت: ما در آن بازی هست بازیکن اصلی مان را در اختیار نداشتیم. با این حال اعتقاد دارم با همان شرایط هم باید برابر لبنان به پیروزی می رسیدیم تا شانس مان را برای صعود مستقیم به جام جهانی بیشتر کنیم. اما به هر حال شکست تلخی را تجربه کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر اینکه این تیم بیشتری لطمه را از بازیکنان پرسپولیس خورده است گفت: پرسپولیس تیمی است که در ابتدای فصل با صرف هزینه های سنگین بهترین بازیکنان فوتبال ایران را به خدمت گرفت اما نتوانست از آنها کارایی لازم را داشته باشد و به همین خاطر این تیم افت کرد و به دنبال آن بازیکنانش هم دچار افت شدند.

وی افزود: به عنوان مثال در خط حمله ما سه بازیکن تاثیر گذار به نام های علی کریمی، کریم انصاریفرد و محمد قاضی از تیم پرسپولیس بودند که در این تیم نتوانستند شرایط ایده الی داشته باشند و طبیعتا برای تیم ملی هم نمی توانستند کارایی که مد نظر ما بود را به اجرا درآورند. من هم که عصای معجزه آسا ندارم که بازیکن بسازم. ما در تیم ملی از همین بازیکنان باشگاهی استفاده می کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با ابراز رضایت از حضورش در ایران و برخورد گرمی که مردم کشورمان با او دارند در مورد شرایط زندگی اش در تهران گفت: دوستان خوبی در ایران دارم که سعی می کنم بیشتر اوقاتم را به سر زدن به موزه ها و اماکن دیگر پرکنم. مشکل غذایی هم در ایران ندارم چرا که آنقدر غذاهای خوشمزه دارد که همیشه در حال خوردن هستیم.

کارلوس کی روش در پایان این مصاحبه بازهم از صعود تیم ملی به جام جهانی ابراز خوش بینی کرد و افزود: من برای رسیدن به جام جهانی تیم ملی فوتبال ایران را انتخاب کرده ام و امیدوارم در آینده بتوانیم با پیروزی در دیدارهای باقی مانده جواز حضور در رقابت های برزیل را بدست آوریم.

15 دی 1391