h کمدین معروف انگلیسی به اتهام فساد اخلاقی دستگیر شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کمدین معروف انگلیسی به اتهام فساد اخلاقی دستگیر شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کمدین معروف انگلیسی به اتهام فساد اخلاقی دستگیر شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کمدین معروف انگلیسی به اتهام فساد اخلاقی دستگیر شد

کمدین معروف انگلیسی به اتهام فساد اخلاقی دستگیر شد

کمدین معروف انگلیسی به اتهام فساد اخلاقی دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه اسکای‌نیوز، «جیم دیویدسون» کمدین انگلیسی توسط نیروهای پلیس رسیدگی‌کننده به پرونده فساد اخلاقی «جیمی سویل» بازداشت شد. سویل مجری مشهور دهه 70 و 80 انگلیس است که سال گذشته درگذشت، اما اکنون 450 شکایت سوءاستفاده جنسی از وی مطرح شده است.

گزارش شده است که دیویدسون یکی از دو فردی است که پس از سویل به سوءاستفاده جنسی و فساد اخلاقی متهم شدند. پلیس اعلام کرده است که بازداشت دیویدسون به پرونده سویل مربوط نیست و اتهامات علیه خود او مطرح است. فرد دیگری نیز در این رابطه بازداشت که هویت وی هنوز مشخص نشده است.

پرونده جیمی سویل علاوه بر آنکه بحران بزرگی را برای شبکه بی‌بی‌سی رقم زد، موجب شد تا بسیاری از قربانیان شخصیت‌های مشهور انگلیسی شکایات خود را نزد پلیس مطرح کنند. تاکنون صدها مورد شکایت علیه سویل و دیگر اشخاص مشهور انگلیسی مطرح شده است. چندین نفر نیز در این رابطه بازداشت شده‌اند و بررسی این پرونده همچنان ادامه دارد.

14 دی 1391