h درگیری لفظی فردوسی پور و سردار رویانیان در برنامه 90 + فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درگیری لفظی فردوسی پور و سردار رویانیان در برنامه 90 + فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درگیری لفظی فردوسی پور و سردار رویانیان در برنامه 90 + فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درگیری لفظی فردوسی پور و سردار رویانیان در برنامه 90 + فیلم

درگیری لفظی فردوسی پور و سردار رویانیان در برنامه 90 + فیلم

برنامه نود مورخ 91/10/11 - شاید خود عادل فردوسی پور هم فکرش را نمی کرد که روی خط آمدن سرپرست فجر سپاسی و اظهارات او در مورد قرارداد رضا حقیقی؛واکنش تند سردار رویانیان را به همراه داشته باشد.سرهنگ عاری وقتی روی خط نود آمد،گفت:«من گفتم که تفاوت بین ما و پرسپولیس ...

در بخشی مهم از برنامه نود دیشب در مورد وضعیت قرارداد رضا حقیقی صحبت شد. محمد عاری سرپرست تیم فوتبال فجر سپاسی در مصاحبه ای اعلام کرده خرید این بازیکن یک میلیارد و 250 میلیون تومان هزینه داشته است. او روی خط برنامه نیز حاضر شد و در این ارتباط صحبت هایی انجام داد. سپس محمود یاوری در این مورد نکاتی را بیان کرد.

در میان صحبت های سرمربی فجر سپاسی، محمد رویانیان با عصبانیت فراوان روی خط حاضر شد تا جواب صحبت های عاری را بدهد.

رویانیان در این ارتباط خطاب به مجری برنامه، گفت: برای خودتان می برید و می دوزید و موضوع کذبی را به میلیون ها نفر نشان می دهید. شما حق قضاوت ندارید و از رسانه ملی سو استفاده نکنید. عاری چه کاره است که چنین حرفی می زند. او بیخود کرده که در این مورد نظر می دهد.

وی افزود: من 600 میلیون تومان با افتخار به فجر سپاسی که یک تیم ارزشی است دادم. دوست دارم اگر پول داشته باشم که ندارم به خیلی از تیم ها کمک کنم. برای شما متاسفم که کار یاد مربی خارجی ما دادید و او را کوک کردید تا از ما شکایت کند.

عاری در پاسخ به رویانیان عنوان کرد: برای این ادبیات متاسفم. اگر می خواهید من را بشناسید بهتر است از غلامرضا رضایی بازیکن تیم خودتان در مورد من سوال کنید.

رویانیان در ادامه درددل های زیادی بیان کرد و معتقد بود در مدتی که به عنوان مدیرعامل در پرسپولیس فعالیت کرده خیلی ها مقابل او سنگ اندازی و حاشیه سازی کردند.

رویانیان معتقد است فجری‌ها به خاطر باخت این اتهام ها را وارد کردند که اگر قانونی بود این 3 امتیاز را به آن ها تقدیم می کرد.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: ماندن در فوتبال برایم مثل خوردن زهر است.

مدیر عامل پرسپولیس گفت: فوتبال یعنی دروغ. چه کسی گفته که ما یک میلیارد و خورده ای به حقیقی داده ایم؟

رویانیان سپس به انتقاد از عادل فردوسی پور و شرایطی حاکم بر فوتبال پرداخت و گفت: من اگر هم چنین پولی را داده ام هدفم کمک کردن به تیم فجرسپاسی بوده . شما چرا کمک هایی که ما می کنیم را نمی بینید. من برای شما متاسفم که اینگونه رفتار می کنید. آقای فردوسی پور شما یک مربی خارجی را می آورید و به او یاد می دهید که علیه پرسپولیس حرف بزند. شما با ادبیات خاصی فوتبال را به سمت دیگری می برید. باید فاتحه این فوتبال را خواند. وقتی شما که 13 سال برنامه اجرا می کنید اینطور رفتار می کنید وضع فوتبال همین می شود.

رویانیان که واکنش تندی به صحبت های فردوسی پور داشت حاضر به پذیرش توصیه های اخلاقی وی نشد و خطاب به این مجری گفت: این نصیحت ها را برای هم سن و سالهای خودت بکن. من اشتباه کردم که روی خط شما آمدم. دیگر این کار را نخواهم کرد.

رویانیان ادامه داد: شما کارهایی که من کرده ام را نمی دانید و فقط می خواهید مدیران را نابود کنید. من حقیقی را به فجر می دهم و پولم را از این باشگاه پس می گیرم. مگر مملکت حساب و کتاب ندارد که من این پول را بدهم. مردم دارند این حرف ها را باور می کنند. همه اش سکوت کرده ام اما دیگر شرمم می آید از این فوتبال. کوه هم باشم زیر بار این فشارها آب می شوم. آقای فردوسی پور شما هم چکش نشو روی اعصاب من. خسته شده ام از این فوتبال. همه دارند من را می زنند. کارهایی که من کرده ام در 50 سال پیش هرگز انجام نشده است.من از این فوتبال می روم تا تو از دست من راحت شوی.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس که بسیار عصبانی بود درخواست فردوسی پور برای خوردن یک لیوان آب را رد کرد و به انتقاداتش ادامه داد. در این لحظه محمد فنایی که کارشناس داوری برنامه بود خطاب به وی گفت: آقای رویانیان لطفا آرام باشید. من برای شما احترام قائلم اما در گفتگویی گفته بودید که اگر داوران پول می گیرند به ما هم بگویید که چقدر باید بدهیم. این برای شما خوب نیست که چنین اظهار نظرهایی داشته باشید.

رویانیان در پاسخ به این اظهار نظر فنایی گفت: من قصد بی احترامی نداشتم اما متاسفانه برخی از دوستان این مطلب را طور دیگری نوشتند. به هر حال اگر حرفی زده ام که باعث ناراحتی داوران شده است عذرخواهی می کنم.

او در پایان به دلیل عصبانیت بیش از حد خود از همه عذرخواهی کرد.

...

دریافت

12 دی 1391