h تصویر محمدرضا شجریان در آغوش همسر بهرام بیضایی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تصویر محمدرضا شجریان در آغوش همسر بهرام بیضایی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تصویر محمدرضا شجریان در آغوش همسر بهرام بیضایی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تصویر محمدرضا شجریان در آغوش همسر بهرام بیضایی

تصویر محمدرضا شجریان در آغوش همسر بهرام بیضایی

تصویر محمدرضا شجریان در آغوش همسر بهرام بیضایی

این عکس بنابر نقل قول مژگان، دختر شجریان که به صورت عمومی نیز در فیس بوک انتشار یافته در جشن تولد بهرام بیضایی ثبت شده و مژده شمسایی را با ظاهری نامناسب در آغوش شجریان نشان می‌دهد.

عاطف نیوز نوشت : شجریان که سال گذشته با خروج از ایران وقیحانه‌ترین توهین‌ها را به جمهوری اسلامی روا داشته بود در جدیدترین عکس منتشر شده در فیس بوک در آغوش همسر بهرام بیضایی است.

البته پیش از این نیز محمد رضا شجریان بهمراه دخترش و تیم همراهش، در پارتی شبانه کارمندان بی بی سی فارسی حضور یافته و در آنجا نیز عکس‌های نا متعارفی گرفته بود . وی بعد از اجرای کنسرت در لندن نیز با گوگوش خواننده لس آنجلسی و معلوم الحال شبکه مبتذل “من و تو” و خواننده مخصوص دربار پهلوی، عکسهای یادگاری انداخته و در فضای مجازی آن را منتشر کرده بود.

شجریان در سال های بعد از انقلاب بارها ادعا کرده بود فردی سیاسی نیست و با عناصر و گروه های سیاسی ارتباط نداشته و نسبت به آنها دلبسته نیست.

گفتنی است شجریان در مدتی که در خارج از ایران بسر می‌برد یکی از سوژه‌های مورد علاقه رسانه‌های شایع پراکنی همچون بی.بی.سی و وی.او.ای بود تا جایی که صادق صبا، مدیر نشان دار بی.بی.سی فارسی به شخصه یک هفته را با او در قونیه چرخید تا مستندی یک ساعته درباره وی بسازد.

9 دی 1391