h ناگفته های محمدرضا شریفی نیا درباره مختارنامه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ناگفته های محمدرضا شریفی نیا درباره مختارنامه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ناگفته های محمدرضا شریفی نیا درباره مختارنامه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ناگفته های محمدرضا شریفی نیا درباره مختارنامه

ناگفته های محمدرضا شریفی نیا درباره مختارنامه

ناگفته های محمدرضا شریفی نیا درباره مختارنامه

«محمدرضا شریفی‌نیا» گفت: ابتدا قرار بود در سریال «مختارنامه» نقشی را که رضا کیانیان ایفا کرد، بازی کنم.

به گزارش فارس، «محمدرضا شریفی‌نیا» در حاشیه نشست مطبوعاتی مجموعه تلویزیونی «میلیاردر» گفت:حرفی که یک سریال می‌زند، بسیار مهم است.برای من مهم نیست که چقدر در یک کار حضور داشته باشم بلکه کیفیت آن مهم است.

وی ادامه داد: اگر قرار است حرفی زده شود، من در کجای آن قرار دارم؟ این موضوع بسیار مهم است. ملاک ورود به یک اثر این است که قرار است چه چیزی را طراحی کنیم؟ اگر کار خوب و ارزشمندی باشد؛ آن وقت من هر گوشه‌ای از آن باشم برایم جذاب است.

شریفی‌نیا تصریح کرد: مانند سریال مختارنامه که من هر نقشی را که دوست داشتم می‌توانستم انتخاب کنم. ابتدا هم قرار بود نقش عبدالله بن زبیر را که رضا کیانیان ایفا کرد، بازی کنم. اما چون طولانی بود آن را نپذیرفتم.

وی عنوان داشت: به همین دلیل نقش محمدبن حنفیه را که فقط 10 سکانس بود پذیرفتم آن هم با آن گریم سنگین. فقط روزی 7 الی 8 ساعت گریمم طول می‌کشید و اگر روزی گروه ساعت 11 صبح تازه به سر کار می‌آمدند، من از ساعت 2 صبح برای گریم آمده بودم.

وی گفت: من می‌توانستم در بهترین نقش‌های این سریال باشم اما ترجیح دادم که فقط باشم.

9 دی 1391