h لیونل مسی پیشنهاد باورنکردنی را رد کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

لیونل مسی پیشنهاد باورنکردنی را رد کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,لیونل مسی پیشنهاد باورنکردنی را رد کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,لیونل مسی پیشنهاد باورنکردنی را رد کرد

لیونل مسی پیشنهاد باورنکردنی را رد کرد

لیونل مسی پیشنهاد باورنکردنی را رد کرد

لیونل مسی که چندی پیش قرار داد خود را با بارسلونا تمدید کرد یک پیشنهاد نجومی از باشگاه روسی آنژی دریافت کرده بود.

به گزارش ال موندو دپورتیوو باشگاه متمول آنژی که پیش از این با به خدمت گرفتن بازیکنانی مانند اتوئو رکورد دستمزد سالانه را شکسته بود، برای جذب نابغه بارسلونا پیشنهادی فوق نجومی ارائه کرده بود تا با پرداخت 30 میلیون یورو برای هر فصل به اضافه 250 میلیون یورو غرامت به بارسلونا، گران‌ترین نقل و انتقال تاریخ فوتبال جهان را رقم بزند. البته پاسخ مسی به این پیشنهاد تنها یک "نه بود و قراردادش را با بارسلونا تمدید کرد.

خورخه مسی پدر و مدیر برنامه های فرزندش لیونل مسی این پیشنهاد نجومی را از این باشگاه روسی دریافت کرد که قصد داشت با سرمایه‌ای حدود 400 ملیون یورو بهترین بازیکن جهان را به ترکیب خود اضافه کند.

مسی که می توانست هر ساله 30 ملیون یورو از این باشگاه روسی بدست آورد، ترجیح داد در بارسلونا بماند تا به شکستن رکوردها و کسب جوایز و قهرمانی ها ادامه دهد.

لیونل مسی چندی قبل با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی سران باشگاه روبرو شد و تا سال 2018 حضورش را در بارسا قطعی کرد تا برای هر سال 16 میلیون یورو دریافت کند.

9 دی 1391