h حزب الله لبنان برای اسرائیلی ها شبکه تلویزیونی خواهد ساخت ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حزب الله لبنان برای اسرائیلی ها شبکه تلویزیونی خواهد ساخت !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حزب الله لبنان برای اسرائیلی ها شبکه تلویزیونی خواهد ساخت !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حزب الله لبنان برای اسرائیلی ها شبکه تلویزیونی خواهد ساخت !

حزب الله لبنان برای اسرائیلی ها شبکه تلویزیونی خواهد ساخت !

حزب الله لبنان برای اسرائیلی ها شبکه تلویزیونی خواهد ساخت !

منابع خبری اعلام کردند که اعضای حزب الله لبنان درصدد راه‌اندازی شبکه‌ای عبری زبان هستند که مواضع و دیدگاه‌های مقاومت را به زبان عبری منعکس کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری القوه الثالثه، گزارش‌های به دست آمده بر این موضوع دلالت دارند که حزب الله لبنان در صدد راه‌اندازی شبکه‌ای عبری زبان است که مواضع مقاومت را به این زبان پخش کند.

براساس این گزارش‌ها این شبکه قرار است، 24 برنامه پخش کند و از این حیث باید آن را اولین شبکه عبری زبانی به شمار آورد که خارج از مرزهای اشغالی [اسرائیل] در منطقه راه‌اندازی می‌شود و برنامه پخش می‌کند.

حزب الله اعلام کرده است، تلاش می‌کند که این شبکه پنجره جدیدی به روی عبری زبان‌ها باز کند و توان رقابت با شبکه‌های تبلیغاتی تاثیرگذار دیگر را داشته باشد و تصویری واقعی از حزب الله در جامعه صهیونیستی ارائه دهد.

تصمیم راه‌اندازی چنین شبکه‌ای پس از آن گرفته شد که انتقاداتی به روند امور و حوادث جاری هنگام تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه در داخل حزب صورت گرفت. یکی از کادرهای رسانه‌ای حزب الله که از جمله ارائه دهندگان این طرح به شمار می‌آید، در این خصوص گفت: بی‌تردید شبکه‌ای که راه‌اندازی خواهد شد،‌ صرفا یک شبکه تبلیغاتی نخواهد بود و پخش اخبار به زبان عبری و برنامه‌ها و گزارش‌های خبری و فرهنگی را نیز دربر خواهد گرفت.

وی در ادامه افزود: هم اکنون وقت آن فرارسیده است که دیدگاه‌های ما به گوش یهودیان ساکن سرزمین‌های اشغالی [اسرائیل] و خارج آن و تمام عبری زبان‌های دنیا برسد.

7 دی 1391