h دیدار محرمانه ملک عبدالله با نتانیاهو - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دیدار محرمانه ملک عبدالله با نتانیاهو,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دیدار محرمانه ملک عبدالله با نتانیاهو,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دیدار محرمانه ملک عبدالله با نتانیاهو

دیدار محرمانه ملک عبدالله با نتانیاهو

دیدار محرمانه ملک عبدالله با نتانیاهو

به گزارش «خبرگزاری دانشجو» به نقل از الجزیرة، منابع خبری صهیونیستی از دیدار محرمانه نخست وزیر این رژیم با پادشاه اردن خبر دادند.

به گزارش رسانه ها و پایگاههای خبری اسرائیل، مسئولان اسرائیلی در گفت‌وگو با دو شبکه تلویزیونی و سایت‌های خبری اسرائیلی اعلام کردند که بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا در امان نشست محرمانه‌ای را با ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن در زمینه بررسی سلاح‌های شیمیایی سوریه و احتمال دستیابی گروه‌های افراطی و حزب‌الله لبنان به این سلاح‌ها برگزار کرده است.

کانال دوم تلویزیون اسرائیل گزارش کرد در دیدار بنیامین نتانیاهو با پادشاه اردن ، همکاری این کشور با رژیم اسراییل در خصوص سرنوشت تسلیحات شیمیایی سوریه به طور مفصل بررسی شد.

روزنامه معاریو چاپ سرزمین های اشغالی اخیرا ازبروز تنش در روابط رژیم صهیونیستی و اردن خبرداده بود.

معاریو با اشاره به گزارشهای محافل امنیتی بلندپایه در تل آویو نوشت : عبدالله دوم پادشاه اردن به این نتیجه رسیده که تل آویو در تلاش برای سرنگونی نظام این کشور و سوء استفاده از هرج و مرج موجود در کشورهای عربی است تا در نهایت اردن را به کشوری برای فلسطینیان تبدیل کند.

7 دی 1391