h زمان تشییع جنازه نیما نهاوندیان اعلام شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زمان تشییع جنازه نیما نهاوندیان اعلام شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زمان تشییع جنازه نیما نهاوندیان اعلام شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زمان تشییع جنازه نیما نهاوندیان اعلام شد

زمان تشییع جنازه نیما نهاوندیان اعلام شد

زمان تشییع جنازه نیما نهاوندیان اعلام شد

فارس: صبح روز یکشنبه دی ماه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد پیکر بی‌جان نیما نهاوندیان از مجریان صداوسیما در منزل شخصیش پیدا شده و جسد متوفی برای تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات قضایی و پلیسی در این زمینه ادامه دارد.

برخی منابع غیررسمی درباره مرگ این مجری اعلام کردند که او در خانه تنها بوده و صبح پس از بیدار شدن از خواب و اتفاقی شبیه به سکندری خوردن و اصابت سر با جسم سخت جان خود را از دست داده است. خانواده او پس از مراجعت به منزل و مشاهده ماجرا به سرعت با پلیس تماس گرفته‌اند.

هنوز هیچ منبع رسمی علت مرگ نهاوندیان را اعلام نکرده است.

پیکر این مجری دوشنبه ساعت 9 صبح از مقابل شبکه دو سیما واقع در انتهای خیابان الوند تشییع خواهد شد و رایزنی‌ها برای خاکسپاری او در قطعه هنرمندان در حال انجام است.

نیما نهاوندیان متولد سال 1360 در شهرستان گرگان بود و از سال 82 همکاری با سازمان صدا‌و‌سیما را آغاز کرد.

اجرای چند دوره برنامه «ورزش از نگاه دو»، «طعم ورزش»، «توپ طلایی»، «دورخیز»، «هفت سنگ» و «عید کبریا» از جمله برنامه‌های نهاوندیان در شبکه دو سیماست. نهاوندیان مدتی بود که با شبکه دو همکاری نمی‌کرد و قصد داشت حوزه اجرای خود را از ورزش به سایر حوزه‌ها تغییر دهد.

3 دی 1391