h دختری به عضویت تیم کشتی مردان در آمد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دختری به عضویت تیم کشتی مردان در آمد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دختری به عضویت تیم کشتی مردان در آمد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دختری به عضویت تیم کشتی مردان در آمد + عکس

دختری به عضویت تیم کشتی مردان در آمد + عکس

دختری به عضویت تیم کشتی مردان در آمد + عکس

يک دختر دبيرستاني که "تيفاني گرو"نام دارد به تيم کشتي پسران مدرسه اش پيوسته است. او پس از گذراندن آزمايشات فيزيکي که بخشي از تست انتخاب اعضا بود موفق شد رضايت مقامات و مربي تيم را براي حضور در کنار مردان بدست آورد.

به گزارش افکار نیوز به نقل از مگ فور، او ميگويد : همه معتقدند که دخترها نبايد در ميدان کشتي حاضر شوند چراکه اين يک ورزش خشن مردانه ست اما من اينجا هستم تا نشان دهم که آنها اشتباه ميکنند. من همه تلاشم را خواهم کرد و از اين کار لذت ميبرم.

اين دختر امريکايي اضافه ميکند کشتي را از زمان کودکي آموخته است زيرا او اغلب در کنار پسرها بازي ميکرد و به همين دليل از نظر فيزيکي مثل يک مرد قدرتمند است.

وي به همراه دو دختر ديگر براي پيوستن به اين تيم مورد آزمون قرار گرفتند که تنها او موفق شد همه موانع را کنار بگذارد.

آزمون سخت انتخاب شامل ۵۰۰ حرکت طناب ، دويدن يک مايل، دوباره ۴۰۰ طناب، دويدن يک مايل،۳۰۰ طناب، دويدن يک مايل ديگر بوده است که او توانست به خوبي از پس آن بر آيد.

اگرچه تاکنون او موفق به پيروزي در هيچ ميداني نبوده است اما به گفته مربي اش روز به روز کارش بهتر شده و آينده درخشاني پيش رو دارد.

2 دی 1391