h مانوئل ژوزه استعفای مکتوبش را تحویل باشگاه داد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مانوئل ژوزه استعفای مکتوبش را تحویل باشگاه داد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مانوئل ژوزه استعفای مکتوبش را تحویل باشگاه داد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مانوئل ژوزه استعفای مکتوبش را تحویل باشگاه داد

مانوئل ژوزه استعفای مکتوبش را تحویل باشگاه داد

مانوئل ژوزه استعفای مکتوبش را تحویل باشگاه داد

مانوئل ژوزه پس از اینکه در چند جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق نرسید و دست به برخی از کارهای عجیب هم زد، بالاخره بامداد امروز با نوشتن استعفای کتبی خود به همراه دستیارانش محل اقامت خود در تهران را تخلیه کرد.

ژوزه در این باره حتی به مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز هیچ اطلاعی نداده اما به احتمال فراوان مطالبه خود را با شکایت به فیفا پیگیری خواهد کرد.

گفتنی است مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد داشتند در یکی دو روز گذشته جلسه مجددی را با این مربی پرتغالی برگزار کنند اما ژوزه حاضر به حضور در این جلسه نشد.

سرمربی پرتغالی سابق تیم پرسپولیس در آخرین گفت و گوی خود با مدیران باشگاه تاکید کرده بود که اگر طلبش را نگیرد،از طریق فیفا اقدام خواهد کرد.

ژوزه به همراه دستیارانش صبح روز شنبه ایران را به مقصد پرتغال ترک کردند تا دعوا میان باشگاه پرسپولیس و کادر فنی سابق پرتغالی این تیم ،از این پس از طریق مکاتبه ادامه پیدا کند.

2 دی 1391