h وضعیت گردان در پرسپولیس و رحمتی در استقلال چگونه است ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وضعیت گردان در پرسپولیس و رحمتی در استقلال چگونه است ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وضعیت گردان در پرسپولیس و رحمتی در استقلال چگونه است ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وضعیت گردان در پرسپولیس و رحمتی در استقلال چگونه است ؟

وضعیت گردان در پرسپولیس و رحمتی در استقلال چگونه است ؟

وضعیت گردان در پرسپولیس و رحمتی در استقلال چگونه است ؟

امير قلعه نوعي از مسئولان تيم استقلال خواسته است تا در خصوص مشکل دروازه بان دوم اقدامات لازم را انجام داده و در صدد جذب يك دروازه بان براي تيم باشند اما از طرفي مسئولان تيم برنامه اي براي تحقق اين امر ندارند و اعلام كردند كه دروازه باني مورد نظر اعضاي تيم نيست كه آن ها قصد جذبش را داشته باشند، به همين دليل اين موضوع بصورت ناتمام باقي مانده است و هيچ يك از طرفين در اين خصوص به نتيجه مورد نظر نرسيدند و حتي عنوان شده است كه امير قلعه نوعي قرار است در اين خصوص با مسئولان تيم استقلال جلسه اي را برگزار كرده و در اين مورد با فتح اله زاده گفتگو كند، اين در حاليست كه مهدي رحمتي نيز تمايل زيادي دارد كه بدون رقيب در استقلال به حضور خود ادامه مي دهد، اما سرمربي تيم اعلام كرده است كه بر اساس نياز تيم در اين خصوص تصميم گيري مي كند و در برخي موارد ناچار است كه شرايط را طور ديگري پيش ببرد كه به نفع استقلال تمام شود.

این در حالی است که مهدي رحمتی دروازه بان تیم استقلال در چند جلسه تمرین حاضر نشده و این موضوع عاملی شد که حرف و حدیث در این خصوص مطرح شود که مهدی رحمتی قصد ندارد در تمرینات این تیم حاضر شود و استقلال را همراهی کند اما دلیل ناراحتی وی مشخص نیست.

اما گفته می شود، مهدی رحمتی، دروازه بان اصلی این تیم است و آبی ها حساب ویژه ای روی وی باز کردند .


یحیی گل‌محمدی دلیل خط زدن نام شهاب گردان از لیست ۱۸ نفره پرسپولیس در دیدار با ملوان را غیبت این بازیکن در تمرینات سرخ‌ها طی ۴-۳ روزی که گل‌محمدی با تیمش استارت زده بود اعلام کرد. اما این سکونشینی چندان به مذاق گردان خوش نیامد و بار دیگر اخم‌های این بازیکن را در هم برد.

حالا گفته می‌شود بعید نیست شهاب گردان که در پرسپولیس ماندنی شده بود از جمع سرخ‌ها خارج شود. هر چند فقط یک روز به پایان مهلت نقل و انتقالات نیم‌فصل مانده اما گفته می‌شود یحیی گل‌محمدی قصد دارد حامد لک شاگرد خود در صبا را به پرسپولیس بیاورد و گردان را به صبای قم بفرستد.

لک از جمله دروازه‌بان‌های جوان لیگ بر‌تر است که در نیم‌فصل گذشته عملکرد جالبی داشت و حتی به تیم ملی هم رسید. لک که در بازی‌های غرب آسیا مقابل یمن بازی کرد یک پرسپولیسی دوآتشه است و بار‌ها این علاقه‌مندی‌اش را رسانه‌ای کرده است.

2 دی 1391