h حمله به سوپرمارکت ها در آرژانتین + تصاویر دیدنی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله به سوپرمارکت ها در آرژانتین + تصاویر دیدنی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله به سوپرمارکت ها در آرژانتین + تصاویر دیدنی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله به سوپرمارکت ها در آرژانتین + تصاویر دیدنی

حمله به سوپرمارکت ها در آرژانتین + تصاویر دیدنی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه،‌ اوایل صبح امروز گروه‌های تبهکار به سوپرمارک‌ها در سومین شهر بزرگ آرژانتین حمله کردند که این اقدام 2 کشته بر جای گذاشت و 2 نفر هم به شدت زخمی شدند.

«ماتیاس دریوت» از مقامات شهرداری روزاریو در این مورد گفت که یکی از افراد با ضربات چاقو کشته شد و دیگری به ضرب گلوله. بیشتر این فروشگاه‌ها متعلق به چینی‌های مهاجر است که در حومه شمال شهر زندگی می‌کنند. روزاریو مرکز صنعتی و صادرات محصولات کشاورزی است.

در «باریلوشه» واقع در جنوب کشور نیز سوپرمارک‌ها غارت شدند.شاهدان عینی اعلام کردند که غارت‌گران به یک فروشگاه که اجناس فروشگاه آمریکایی «وال مارت» را عرضه می‌کرد حمله کردند و تلویزیون، دوچرخه، و وسایل برقی را دزدیدند.

«رزیستنسیا»،« زاراته» و «کامپانا» دیگر شهرهای آرژانتین بودند که در‌آنها سوپرمارکت‌ها غارت شدندکه در بیشتر موارد افراد زخمی و دستگیر شدند.

دولت مرکزی از ارتش برای کنترل اوضاع کمک خواسته است.

2 دی 1391