h دعوا و درگیری دوباره بین دو تیم صبای قم و ابومسلم مشهد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دعوا و درگیری دوباره بین دو تیم صبای قم و ابومسلم مشهد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دعوا و درگیری دوباره بین دو تیم صبای قم و ابومسلم مشهد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دعوا و درگیری دوباره بین دو تیم صبای قم و ابومسلم مشهد

دعوا و درگیری دوباره بین دو تیم صبای قم و ابومسلم مشهد

به نوشته ظهور12 به نقل از فارس : دیدار دو تیم صبای قم و ابومسلم مشهد در دقایق پایانی به جنجال کشیده شد و احمد صالحی داور مسابقه ابتدا محمود فکری بازیکن تیم صبا را از روی نیمکت اخراج کرد.

*محسن بیات بازیکن صبا رفتار زشتی با بازیکن ابومسلم داشت و به دلیل خطا روی خودش گردن بازیکن ابومسلم را گرفت و ضربه‌ای به این بازیکن ابومسلم زد. داور هم البته به بازیکن ابومسلم به دلیل خطا کارت زرد نشان داد اما بیات هم به شیوه خود بازیکن خطاکار ابومسلم را تنبیه کرد.

* در دقایق پایانی مسابقه مجید حیدری مدافع صبای قم با مشت به بینی غلامعلی‌تبار کوبید و این بازیکن ابومسلم را به شدت مضروب کرد. به طوریکه او دیگر نتوانست به بازی ادامه بدهد و به بیرون زمین هدایت شد تا به مداوای بینی پراز خونش رسیدگی شود. داور مسابقه هم مجید حیدری را با کارت قرمز جریمه کرد. احتمال محرومیت این بازیکن از سوی کمیته انضباطی به دلیل این رفتار غیر ورزشی وجود دارد.

تیم ابومسلم دو بر یک در این بازی پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رسید. تا با برنده دیدار استقلال و گهر بازی کند.

2 دی 1391