h انتقاد شدید مسئول گهر درود به ادبیات تحقیر آمیز مسئولان استقلال تهران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

انتقاد شدید مسئول گهر درود به ادبیات تحقیر آمیز مسئولان استقلال تهران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,انتقاد شدید مسئول گهر درود به ادبیات تحقیر آمیز مسئولان استقلال تهران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,انتقاد شدید مسئول گهر درود به ادبیات تحقیر آمیز مسئولان استقلال تهران

انتقاد شدید مسئول گهر درود به ادبیات تحقیر آمیز مسئولان استقلال تهران

ایسنا: حسینی گفت: "ایثارگران تهران" خوشحال است که نیروها و فرزندانش به عرصه ورزش ورود پیدا کرده‎اند، ایثارگران و تمامی بچه‎های این جبهه حامی مدیر عامل گهر هستند.

این عضو هیئت مدیره گهر ادامه داد: آیت‎الله زاده برای خوشحال کردن مردم دورود تلاش زیادی کرد و بازی مقابل استقلال در این شهر نمونه‎ای از آنهاست.

وی با بیان اینکه این بسیجی می‎خواهد فرهنگ ایثار را در کالبد ورزش بدمد، یادآورشد: خوشحالیم که سردار میرزایی و آیت‎الله زاده از طرف ما به این بخش ورود پیدا کرده و محکم ایستاده‎اند. آنچه در این بین مهم است این بوده که کسی که بچه جبهه و جنگ بوده برای شهرت نمی جنگد.

حسینی با بیان اینکه مدیر عامل گهر الان شخصیت و چهره ملی شده در استان بوده، بیان کرد: بحث ما برد و باخت نیست بلکه نشان دادن فرهنگ مردم متمدن لرستان است، میزبان خوبی برای سایر تیمها نیز خواهیم بود.

وی با اشاره به اظهارات مسوولان استقلال گفت: به جای اینکه ما را در حاشیه ببرید و به شخصیت مردم استان توهین کنید بیایید فرهنگ و ورزش را در جامعه اشاعه دهید. متاسفانه در صحبتهای آقایان استقلالی دیدی از فرهنگ و ورزش نیست.

عضو هیئت مدیره گهر تصریح کرد:مگر رسالت یک باشگاه فرهنگی این نیست که به نقاط محروم رفته و خود را نشان داده و ورزش را فرهنگ‎سازی کنند؟یا دنبال پول و اسم و رسم بودن و استفاده از عنوان جهت وتو کردن کارهای خود؟

حسینی گفت: درست است که در استان محروم لرستان هستیم ولی آیا فرهنگ ما نیز محروم است که این برخوردها راشاهد هستیم؟ واقعا برای ادبیات بکارگرفته شده سران استقلال متاسفم. ما متمدن‎ترین قوم هستیم و زیبنده نیست این حرکات صورت گیرد.

وی با بیان اینکه لرستانیها مستحق توهین نیستند، افزود: اگر توهینی به مردم و فرهنگ لرستانی‎ها صورت گیرد موضوع را از طریق قضایی پیگیرخواهیم شد.‎

1 آذر 1391