h حسن‌زاده رسماً سرمربی تیم فوتسال صبای قم شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حسن‌زاده رسماً سرمربی تیم فوتسال صبای قم شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حسن‌زاده رسماً سرمربی تیم فوتسال صبای قم شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حسن‌زاده رسماً سرمربی تیم فوتسال صبای قم شد

حسن‌زاده رسماً سرمربی تیم فوتسال صبای قم شد

حسن‌زاده رسماً سرمربی تیم فوتسال صبای قم شد

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، تغییر و تحولات در رأس کادر فنی صدرنشین و مدافع قهرمانی نیم فصل چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور همچنان ادامه یافت و سومین سرمربی این تیم در لیگ برتر منصوب شد.

در آغاز بازی‌های چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتسال، امیر شمسایی به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم فوتسال صبای قم نشست و این تیم را آماده بازی‌های این فصل کرد و حتی تا هفته چهارم نیز این مسئولیت را بر عهده داشت، اما به یکباره از صبا کناره‌گیری کرد.

فوتسالیست‌های صبای قم بعد از جدایی امیر شمسایی که به خاطر مسائل مالی از تیم صبا جدا شد، در حالی به کار خود در لیگ چهاردهم ادامه دادند که در همان مقطع اعلام شد، محسن حسن‌زاده به عنوان سرمربی روی نیمکت این تیم می‌نشیند، اما این اتفاق رخ نداد و قدرت‌الله باقری این مسئولیت را بر عهده گرفت.

قدرت‌الله باقری از سرمایه‌های ورزش قم و از نیروهای ارزشمند، باسابقه و علم‌گرای فعال در ورزش قم و باشگاه صبا است که در این فصل لیگ برتر زحمات زیادی برای موفقیت تیم فوتسال صبای قم متحمل شد و بعد از رفتن امیر شمسایی برای ادامه موفقیت‌های تیم فوتسال صبا رسماً در رأس کادر فنی قرار گرفت.

باقری بعد از رفتن شمسایی تمام تصمیمات فنی تیم صبا را می‌گرفت، اما رسما از دیدار هفته دهم لیگ برتر فوتسال به عنوان سرمربی در دیدار این تیم با شرکت ملی و حفاری ایران سرمربیگری تیم صبای قم را بر عهده گرفت و حکم سرمربیگری وی از سوی هیئت مدیره صبای قم صادر شد.

با این حال مشغله‌های باقری که همزمان مسئولیت‌های دیگری را نیز بر عهده دارد، موجب شد تا این مربی اعلام کند که دوست دارد محسن حسن‌زاده در رأس کادرفنی قرار بگیرد و این موضوع مورد تأیید مدیریت باشگاه صبای قم نیز قرار گرفت.

با این ترتیب محسن حسن‌زاده کاپیتان تیم فوتسال صبای قم رسما به عنوان سرمربی در رأس کادر فنی این تیم قرار گرفت و نخستین دیداری که به عنوان سرمربی نقش خود را ایفا کرد، دیدار خانگی با تیم شهید منصوری قرچک بود که به قهرمانی صبا در دور رفت لیگ برتر منجر شد.

1 آذر 1391