h فرهادی مجیدی برای ثبت قرار با استقلال حاضر نشد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فرهادی مجیدی برای ثبت قرار با استقلال حاضر نشد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فرهادی مجیدی برای ثبت قرار با استقلال حاضر نشد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فرهادی مجیدی برای ثبت قرار با استقلال حاضر نشد

فرهادی مجیدی برای ثبت قرار با استقلال حاضر نشد

فرهادی مجیدی برای ثبت قرار با استقلال حاضر نشد

ثبت قرارداد فرهادمجيدي با باشگاه استقلال که قرار بود،ساعت4و4دقيقه عصرديروز چهارشنبه در هيات فوتبال تهران انجام شود، به تعويق افتاد.

فرهاد مجيدي بازيکن پيشين تيم فوتبال استقلال تهران دوشنبه شب بعد از نشست با مديرعامل باشگاه استقلال موافقت خود را با بازگشت به اين تيم اعلام کرد.بنابراعلام دست اندرکاران وپايگاه خبري باشگاه استقلال قرار بود قرارداداين بازيکن ديروز ساعت 4 و 4دقيقه عصربه نشانه 4 برد پياپي استقلال در دربي ثبت شود وعصر در تمرين ديروز اين تيم هم شرکت کند،اما باشگاه استقلال اعلام کردکه برنامه به هم خورده است و اين قرارداد در روزهاي آينده ثبت مي شود.

بعد از اعتراضهای چند لیدر منتسب به ناصر حجازی در شب حضور او در دفتر فتح الله زاده و اختلاف بین هواداران تیم استقلال و دو دستگی بین آنها ، گفته می شود که فرهاد مجیدی از حضور در استقلال منصرف شده است . گویا حرفهای غیر رسمی و شنیده هایی که در این چند روزه به گوش فرهادرسیده تردیدهای زیادی را برای او ایجاد کرده است . ! قرار است که فرهاد تصمیم نهایی خود را ظرف امروز و فردا به باشگاه استقلال اعلام کند .

باشگاه استقلال اعلام کرده است که مشکلي بين مجيدي و اين باشگاه وجود نداردو وي طي روزهاي آينده قرارداد خود را ثبت مي کند.

30 آذر 1391