h اختلاف محسن رضایی و هاشمی رفسنجانی از چه زمانی شروع شد ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اختلاف محسن رضایی و هاشمی رفسنجانی از چه زمانی شروع شد ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اختلاف محسن رضایی و هاشمی رفسنجانی از چه زمانی شروع شد ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اختلاف محسن رضایی و هاشمی رفسنجانی از چه زمانی شروع شد ؟

اختلاف محسن رضایی و هاشمی رفسنجانی از چه زمانی شروع شد ؟

رضایی:اختلافم با هاشمی از جنگ شروع شد

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد از اختلافاتش با هاشمی‌رفسنجانی پرده برداشت و تاکید کرد اختلافش با رییس مجمع تشخیص از اداره جنگ شروع شد.

او در پاسخ به این سوال که چرا طی سالیان اخیر اصرار زیادی دارد نشان دهد خط و ربطش با هاشمی فرق دارد، پاسخ داد :من هیچ اصراری ندارم. همه ، اختلاف نظرهای ما را می‌دانند، البته اهل هیاهو نیستم. اختلاف نظر من با آقای هاشمی از زمان اداره جنگ شروع شد و در دوره اول ریاست‌جمهوری ایران اوج گرفت ولی هیچگاه این اختلاف نظرها را علنی نمی‌کردم مگر در موارد بسیار نادر. اما در نامه‌هایی به ایشان یا صحبت‌های حضوری نظرات خود را به ایشان می‌گفتم و الان هم می‌گویم. اگر اعتقادات خود را نسبت به هاشمی بروز می‌دادم جامعه متلاطم و دچار تنش می‌شد.اعتماد ادامه داد:او همچنین انتقادات تند و تیزی به دولت زمان جنگ مطرح کرده و دولت موسوی را متهم به کم‌کاری در حوزه اقتصاد می‌‌کند.

7 مهر 1390