h رضا رویگری شایعه عذرخواهی بابت اخراجی ها3 را تکذیب کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رضا رویگری شایعه عذرخواهی بابت اخراجی ها3 را تکذیب کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رضا رویگری شایعه عذرخواهی بابت اخراجی ها3 را تکذیب کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رضا رویگری شایعه عذرخواهی بابت اخراجی ها3 را تکذیب کرد

رضا رویگری شایعه عذرخواهی بابت اخراجی ها3 را تکذیب کرد

رويگري شایعه عذرخواهيش را تكذيب كرد

رضا رویگری اخبار منتسب به وی مبنی بر عذرخواهی از بازی در فیلم سینمایی «اخراجی‌ها3» را به‌شدت تکذیب کرد.

به گزارش فارس طی روزهای گذشته اخباری با عنوان «عذرخواهی رضا رویگری از مردم بابت بازی در اخراجی‌ها و نقش میرحسین موسوی» به نقل از یک مصاحبه تصویری در رسانه‌ها منتشر شد.

رویگری در این ویدیو می‌گوید: «من همیشه دلم می‌خواهد کارهایی انجام بدهم که مردم ما دوست داشته باشند. طبیعی است در این راه همه ما بازیگران، نقش‌ها و فیلم‌هایی بازی می‌کنیم که توقع مردم از ما بیشتر از این‌هاست. طبیعی است که یک بازیگر حتی مارلون براندو فیلمی بازی کرده که گفته دوست نداشتم. اگر من نقشی بازی کردم و در کاری بودم که مردم و یا عده‌ای آن را دوست نداشتند، یا اینکه دوست نداشتند آن نقش را من بازی کنم، فقط یک جمله می‌گویم: انسان جائز الخطاست و من هم یک انسانم. از مردم می‌خواهم من را به کیان ایرانی ببخشند».

«رضا رویگری» در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با گلایه از برخی رسانه‌ها به دلیل عدم چاپ تکذیبه صحبت‌های منتسب به وی درباره عذرخواهی از بازی در فیلم سینمایی «اخراجی‌ها» گفت: مردم می‌توانند فیلم گفت‌وگوی من را ببینند، من یک کلمه درباره عذرخواهی از بازی در فیلم «اخراجی‌ها» صحبت نکردم.

وی افزود: من به عنوان هنرمندی که 43 سال است که کار می‌کنم، گفتم اگر یک وقت در هر کاری طوری بازی کردم که باعث رنجش شما شده، عذرخواهی می‌کنم. من نه اسم فیلم «اخراجی‌ها» را آوردم نه اسم شخصی را. نمی‌دانم چرا این افراد، مطالب را این طور منتشر می‌کنند.

رویگری ادامه داد: من زیر کاری که انجام دادم امضا می‌کنم. اتفاقا در «اخراجی‌ها3» نقشم را خیلی هم خوب بازی کردم و به آن افتخار می‌کنم.

وی بیان داشت: در حال حاضر یکی دو صفحه فیس‌بوک هم علیه من درست کردند و به ‌اسم من مطالبی را منتشر می‌کنند. من از این طریق تمام صحبت‌هایی که این چند روزه درباره‌ام منتشر شده را تکذیب می‌کنم و از آن شخصی که آن مصاحبه را انجام داده و سپس در اختیار سایت‌ها قرار داده، شکایت خواهم کرد.

5 مهر 1390