h اقدام باورنکردنی دو بازیکن تیم شاهین بوشهر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اقدام باورنکردنی دو بازیکن تیم شاهین بوشهر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اقدام باورنکردنی دو بازیکن تیم شاهین بوشهر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اقدام باورنکردنی دو بازیکن تیم شاهین بوشهر

اقدام باورنکردنی دو بازیکن تیم شاهین بوشهر

اقدام باورنکردنی دو بازیکن تیم شاهین بوشهر

https://file.zohur12.ir/2011/09/IMAGE633377347005312500.jpg

...

دو بازیکن تیم فوتبال شاهین بوشهر در طول دیدار این تیم برابر شهرداری کنار زمین رفتند و اقدام غیراخلاقی انجام دادند. اقدامی که قبل از این توسط یک بازیکن خارجی در مشهد انجام شده بود!

به گزارش مهر، در حالی که دیدار تیم های فوتبال شهرداری تبریز و شاهین بوشهر با تساوی یک بر یک یکشنبه شب در ورزشگاه یادگار تبریز به پایان رسید، مهدی کیانی و میثم منیعی دو بازیکن تیم شاهین بوشهر زمانی که در نیمه دوم مشغول گرم کردن بدنهای خود بودند اقدام به رفتارهای ناشایست و غیراخلاقی کردند.

در حالی که مهدی کیانی در ضلع جنوب غربی ورزشگاه به سمت دیوار در حال دفع ادرار بود، عکاسان و تصویربرداران و شاهدان ماجرا به وی و میثم منیعی - که مراقب وی بود! - اعتراض کردند که این بار منیعی واکنش زشت تری به اعتراض آنها داشت.

ماجرای بی اخلاقی بازیکنان شاهین بوشهر که قبل از این نیز توسط "جان نگودی" بازیکن آفریقایی ابومسلم در مشهد تکرار شده بود، در نشست خبری بعد از این بازی مورد سوال خبرنگاران از حمید درخشان قرار گرفت که سرمربی شاهین بوشهر تاکید کرد قطعا با این بازیکنان برخورد خواهد شد.

5 مهر 1390