h قیمت طلا ،سکه و ارز در بازار تهران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قیمت طلا ،سکه و ارز در بازار تهران ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قیمت طلا ،سکه و ارز در بازار تهران ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قیمت طلا ،سکه و ارز در بازار تهران

قیمت طلا ،سکه و ارز در بازار تهران

به گزارش جهان، محمد کشتی‌آرای - رییس اتحادیه کشوری سازندگان و فروشندگان، طلا، جواهرف نقره ، سکه و صراف - در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: قیمت‌ها به دو دلیل کاهش تقاضا در ماه محرم و کاهش قیمت دلار افت زیادی داشته است این در حالی است که قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی تغییر چندانی نداشته است.

به گفته وی در حال حاضر سکه تمام طرح قدیم یک میلیون و ۵۰ هزار تومان، سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۵۵ هزار تومان، نیم سکه ۵۲۶ هزار تومان، ربع سکه ۲۶۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱۶۲ هزار تومان است.

همچنین کشتی‌آرای قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار را ۱۰۶ هزار و ۶۰۰ تومان، هر مثقال طلای ۱۷ عیار ۴۶۵ هزار تومان، هر مثقال طلای ۱۸ عیار ۴۸۹ هزار تومان و قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۳۳ دلار اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، در حالی که صرافی‌ها امروز قیمت یورو و پوند را نامشخص اعلام می‌کنند قیمت فروش هر دلار ۲۷۰۰ تومان است در حالی که قیمت خرید دلار در صرافی‌ها تا ۲۵۵۰ تومان نیز سقوط کرده است.

نرخ دلار امروز در مرکز مبادلات ارزی ۲۴۷۴ تومان قیمت خورد که به این ترتیب فاصله چندصد تومان آن با بازار آزاد در روزهای آغازین اکنون به کمترین میزان خود رسیده است.

30 آبان 1391