h علی دایی در افتتاحیه زمین فوتبال خودش گل زد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علی دایی در افتتاحیه زمین فوتبال خودش گل زد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علی دایی در افتتاحیه زمین فوتبال خودش گل زد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علی دایی در افتتاحیه زمین فوتبال خودش گل زد

علی دایی در افتتاحیه زمین فوتبال خودش گل زد

به نوشته ظهور12 به نقل از مهر، این مدرسه که کلاس هایش را به اسم پیشکسوتان فوتبال ایران نامگذاری کرده، بعدازظهر امروز دوشنبه با دیدار دوستانه میان تیم یاران شهید سامانی و منتخب نوشهر افتتاح شد. برای انجام این بازی قراربود کریم باقری و حمید استیلی درکنارعلی دایی به میدان بروند که این اتفاق به خاطرغیبت دو همبازی سابق دایی به دلایل نامعلوم، صورت نگرفت.

در نهایت تیم یاران شهید سامانی با ترکیبی متشکل از علی دایی، محمد دایی، جواد منافی، بهزاد غلامپور، فرهاد تجسسی، رضا فروزانی، محمد اژدرپور و سرهنگ مصطفی سامانی به میدان رفت. بازی دو تیم در نهایت با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان رسید که گل‌ سوم تیم یاران سامانی را علی دایی به ثمر رساند.

با ورود علی دایی به مدرسه، هجوم دانش‌آموزان و حاضران برای گرفتن عکس یادگاری و امضا از او باعث شد بازی با تاخیر زیادی آغاز شود. سرمربی تیم راه‌آهن ابتدا به بازدید از کلاس‌های مختلف مدرسه پرداخت که آخرین کلاس نیز به اسم خود علی دایی نامگذاری شده بود. جمشید زارع (قائم مقام مستعفی باشگاه پرسپولیس) یکی از تماشاگران این دیدار بود.

30 آبان 1391