h پرسپولیس ذوب اهن را شکست داد + جدول این هفته - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پرسپولیس ذوب اهن را شکست داد + جدول این هفته,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پرسپولیس ذوب اهن را شکست داد + جدول این هفته,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پرسپولیس ذوب اهن را شکست داد + جدول این هفته

پرسپولیس ذوب اهن را شکست داد + جدول این هفته

پرسپولیس ذوب اهن را شکست داد + جدول این هفته

دیدار پایانی هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 17:30 دقیقه امروز دوشنبه بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب‌آهن اصفهان در ورزشگاه آزادی برگزار شد که تیم پرسپولیس برابر تیم 9 نفره ذوب‌آهن شکست 2 بر صفر را با گل ثانیه‌های پایانی انصاریفرد با پیروزی 3 بر 2 عوض کرد و به امتیاز 20 در لیگ رسید.

در این بازی که قضاوت آن برعهده محسن ترکی بود، مهدی مهدوی‌کیا (45)، محمد نوری (75) و کریم انصاریفرد(5+90) برای پرسپولیس و پیام صادقیان(5) و علیرضا نورمحمدی(15- گل به خودی) برای ذوب‌آهن گل زدند. ضمن اینکه ضربه پنالتی مهدوی‌کیا در دقیقه 58 توسط لارکو بوژوویچ دروازه‌بان ذوب‌آهن مهار شد.

در جریان این بازی سعید عبدالله‌پور در دقیقه 25 و مسعود همامی در دقیقه 51 با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شدند. هادی نوروزی، کریم انصاریفرد و سیدجلال حسینی از پرسپولیس و پیام صادقیان و سینا عشوری از ذوب‌آهن بازیکنان اخطاری این بازی بودند.

با این پیروزی پرسپولیس 20 امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به تیم صبای قم با یک 4 پله صعود به رده دهم جدول رسید. ذوب‌آهن هم با 12 امتیاز قبلی در رده شانزدهم قرار گرفت.

8

29 آبان 1391