h عزت الله انتظامی پس از 30 سال به صحنه تئاتر باز میگردد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عزت الله انتظامی پس از 30 سال به صحنه تئاتر باز میگردد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عزت الله انتظامی پس از 30 سال به صحنه تئاتر باز میگردد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عزت الله انتظامی پس از 30 سال به صحنه تئاتر باز میگردد

عزت الله انتظامی پس از 30 سال به صحنه تئاتر باز میگردد

عزت الله انتظامی پس از 30 سال به صحنه تئاتر باز میگردد

https://file.zohur12.ir/2011/09/117258_2imgRANGHAYE_KHATEREH__56_.jpg

...

'عزت الله انتظامی' بازیگر پیشكسوت عرصه هنرهای نمایشی پس از ۳۰ سال، با نمایش 'آمدیم، نبودید، رفتیم' به كارگردانی 'رضا حداد' به صحنه باز می گردد.

به گزارش تماشاخانه ایرانشهر، آقای بازیگر درباره بازی در این نمایش و آشنایی با آثار قبلی 'رضا حداد' گفت: نمایش قبلی حداد با نام 'مكاشفه در باب یك مهمانی خاموش' را دیدم و خیلی خوشم آمد، حتی یادم می آید كه سه بار هم آن را تماشا كردم.

وی در مورد دلایل دوری از صحنه در سه دهه گذشته افزود: من در سینما پیشنهادهای زیادی را رد كرده ام و در تئاتر كه ۳۰ سال است از آن دورم نیز پیشنهادهای زیادی از كارگردانان معتبر داشته ام، اما چون نمایشنامه‌ها را دوست نداشتم و احساس كردم نمی توانم برای آنها كاری بكنم به خاطر همین همواره پاسخ منفی داده ام.

این بازیگر پیشكسوت در مورد تصمیم قطعی خود درباره بازی در نمایش 'آمدیم، نبودید، رفتیم' گفت: اگر شانس من باشد كه در این نمایش باشم، حتماً باعث افتخار است كه با 'رضا حداد' همكاری كنم.

تمرین های اجرای 'آمدیم ، نبودید، رفتیم' برای اجرا در دی ماه آغاز شده و در آن بازیگرانی از جمله 'مهناز افشار'، 'سیامك انصاری'، 'برزو ارجمند'، 'پژمان بازغی'، 'ستاره پسیانی'، 'لیلی رشیدی' و 'طناز طباطبایی' ایفای نقش می كنند.

همچنین موسیقی بخش هایی از 'آمدیم، نبودید، رفتیم' كه در بیشتر صحنه ها به صورت زنده خواهد بود، توسط گروه داركوب ساخته و اجرا می شود.

رضا حداد پیشتر نمایش 'مكاشفه در باب یك مهمانی خاموش' به نویسندگی آتیلا پسیانی را در سال ۱۳۸۸ و در بخش تجربه‌های نو بیست وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تماشاخانه شماره دو ایرانشهر به اجرای عمومی رسانده است.

4 مهر 1390