h درآستانه سفر اوباما ، خط راه آهن جنوب تایلند منفجر شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درآستانه سفر اوباما ، خط راه آهن جنوب تایلند منفجر شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درآستانه سفر اوباما ، خط راه آهن جنوب تایلند منفجر شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درآستانه سفر اوباما ، خط راه آهن جنوب تایلند منفجر شد

درآستانه سفر اوباما ، خط راه آهن جنوب تایلند منفجر شد

کوالالامپور- دفتر منطقه ای خبرگزاری مهر در جنوب شرق آسیا: درروز ورودرییس جمهوری آمریکا به تایلند، مخالفان دولت این کشور با حمله به ماموران راه آهن و با انفجار یک بمب دست ساز قطاری را در جنوب این کشور از خط خارج کردند که براثر آن 3تن جان خود را ازدست دادند و 35 تن مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روزنامه بانکوک پست امروز دوشنبه ، این انفجار ساعت 7:30 صبح بامداد روز یکشنبه در منطقه "روئه سو" در استان "ناراتیوات" در جنوب این کشور رخ داد.

پلیس اعلام کرد این انفحار توسط یک کیسول گاز یکصد کیلویی صورت گرفت و2 تن از ماموران راه اهن نیز در این انفجار کشته شدند .

بر اساس این گزارش ، حمله بامداد یکشنبه درحرکت قطارهای 3 استان جنوبی این کشور که درگیر مبارزه داخلی هستند اختلال ایجاد کرد.

این دومین حمله پیش از ورود اوباما به تایلند است و پلیس اعلام کرد که در حادثه دیگری یک موتورسیکلت منفجر شد که منجر به کشته شدن یک تن گردید.

29 آبان 1391