h تفحص مجلس درباره مضرات پارازیت ماهواره ها - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تفحص مجلس درباره مضرات پارازیت ماهواره ها,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تفحص مجلس درباره مضرات پارازیت ماهواره ها,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تفحص مجلس درباره مضرات پارازیت ماهواره ها

تفحص مجلس درباره مضرات پارازیت ماهواره ها

ایسنا: احمد آریایی‌نژاد با اشاره به جلسه امروز کمیسیون بهداشت با حضور مسوولانی از وزارت بهداشت، نیروهای مسلح و مخابرات گفت: در این جلسه که دستورش بررسی مضر بودن پارازیت‌های ارسالی به ماهواره‌ها بر سلامت مردم بود، مسوولان مربوطه تاکید کردند که ارسال پارازیت‌ها هیچ مشکلی برای سلامتی مردم ایجاد نمی‌کند.

این عضو کمیسیون بهداشت مجلس ادامه داد: دوستان ما مدعی هستند که طول موج فرکانس‌های ارسالی آنها روی ماهواره‌ها استاندارد است و مشکلی برای سلامت مردم ایجاد نمی‌کند.

نماینده مردم ملایر با تاکید به اینکه مستندات علمی در مورد مضر بودن یا مضر نبودن پارازیت‌های ارسالی روی ماهواره‌ها وجود ندارد، گفت: در شرایط فعلی عده‌ای معتقد هستند که این پارازیت‌ها زیان‌بار است و عده‌ای معتقد هستند که چنین زیانی هنوز ثابت نشده است.

آریایی‌نژاد با بیان اینکه نمی‌توانیم طبق تئوری‌های اثبات نشده قانونی له یا علیه چیزی تصویب کنیم، گفت: آقایان می‌گویند که پارازیت‌های ارسالی مشکلی برای سلامت مردم ندارد، ما از آنها درخواست کردیم که مستندات خود را در این رابطه ارائه دهند اما کمیسیون فعلا بحث آنها را پذیرفته است.

این عضو کمیسیون بهداشت مجلس تاکید کرد که اگر مستنداتی در مورد زیان‌بار بودن پارازیت‌های ارسالی به ماهواره‌ها بر سلامت مردم وجود داشته باشد، کمیسیون مجددا این بحث را پیگیری خواهد کرد.

29 آبان 1391