h موشک حماس در عمق 80 کیلومتری شهرک های اسرائیل - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

موشک حماس در عمق 80 کیلومتری شهرک های اسرائیل,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,موشک حماس در عمق 80 کیلومتری شهرک های اسرائیل,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,موشک حماس در عمق 80 کیلومتری شهرک های اسرائیل

موشک حماس در عمق 80 کیلومتری شهرک های اسرائیل

گردان‌های عزالدین قسام با پرتاب یک موشک پیشرفته به عمق 80 کیلومتری سرزمین‌های اشغالی اعلام کرد: دور جدید حملات موشکی علیه رژیم صهیونیستی را آغاز کرده‌ است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی، گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که ظهر امروز (یکشنبه) یک موشک پیشرفته را برای اولین بار به سمت شهر هرتزلیا درعمق 80 کیلومتری سرزمین‌های اشغالی شلیک کرده است.

گردان‌های عزالدین قسام همچنین اعلام کرد که با پرتاب این موشک، مرحله جدید حملات موشکی علیه رژیم صهیونیستی آغاز شده و پرتاب موشک به سرزمین‌های اشغالی همچنان ادامه خواهد یافت.

این اولین بار است که موشک‌های مقاومت به عمق 80 کیلومتری سرزمین‌های اشغالی نفوذ می‌کند. قابلیت نفوذ تا عمق سرزمین‌های اشغالی موفقیتی بزرگ برای گروه‌های مقاومت محسوب می‌شود.

شهر هرتزیلیا یکی از پیشرفته‌ترین و ثروتمندترین شهرهای رژیم صهیونیستی است که سفارتخانه‌ها و منازل مسکونی دیپلمات‌های حاضر در سرزمین‌های اشغالی و ثروتمندان اسرائیلی در آنجا واقع شده است.

گروه‌های مقاومت همچنین اعلام کردند که امروز برای سومین بار شهر تل‌آویو را هدف موشک‌های خود قرار داده‌اند.

در شهر سدیروت نیز به دنبال پرتاب چند موشک از سوی گردان‌های مقاومت، آژیرهای خطر به صدا درآمد و مردم به پناهگاه‌ها رفتند.

28 آبان 1391