h اینترنت ADSL اعتباری برای تهرانی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اینترنت ADSL اعتباری برای تهرانی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اینترنت ADSL اعتباری برای تهرانی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اینترنت ADSL اعتباری برای تهرانی

اینترنت ADSL اعتباری برای تهرانی

" سمیع الله صادقی "با بیان اینکه تا پیش از این ارائه سرویس اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان تهران به صورت پس پرداختی و از طریق قبوض تلفن ثابت بود، اظهار داشت: این موضوع مشکلاتی را برای موجران در استفاده مستاجرانشان از این سرویس ایجاد کرده بود به نحوی که در بسیاری موارد دیده شده بود که مستاجران از اینترنت استفاده کرده و موجران ناخواسته مجبور بودند هزینه قبوض اینترنت آنها را پس از تخلیه منزل پرداخت کنند براین اساس سرویس اینترنت پرسرعت اعتباری از سوی مخابرات ارائه شده است تا پس از این مستاجران بتوانند با پیش پرداخت از اینترنت استفاده کنند.

وی با تاکید براینکه در این سرویس اینترنت به صورت دانلود نامحدود عرضه نمی شود، گفت: اینترنت پرسرعت اعتباری براساس نیاز متقاضیان و به صورت حجمی فروخته می شود.

صادقی با اشاره به اجرایی شدن این سرویس در منطقه 7 مخابرات استان تهران خاطرنشان کرد: فاز آزمایشی پیاده سازی این طرح به اتمام رسیده و پس از تعیین تعرفه نهایی قابل ارائه به تمام متقاضیان خواهد بود.

به گفته وی امکان واگذاری سرویس اینترنت پرسرعت اعتباری برای تمامی متقاضیان قابل انجام است و با این وجود مشترکان می توانند با ضریب اشتراک 1 به 10 از اینترنت پرسرعت مخابرات تهران استفاده کنند و هزینه اینترنت خود را براساس حجم دانلود قبل از مصرف بپردازند.

معاون فنی مهندسی شرکت مخابرات استان تهران به مهرگفت: هم اکنون شرکت مخابرات استان تهران 300 هزار کاربر اینترنت پرسرعت - adsl - پس پرداختی دارد.

28 آبان 1391