h استقبال بی نظیر سودانی از دکتر احمدی نژاد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

استقبال بی نظیر سودانی از دکتر احمدی نژاد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,استقبال بی نظیر سودانی از دکتر احمدی نژاد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,استقبال بی نظیر سودانی از دکتر احمدی نژاد

استقبال بی نظیر سودانی از دکتر احمدی نژاد

استقبال پرشور سودانی‌ها از رئیس‌ جمهور

محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه و دقایقی پیش در میان استقبال گرم و پرشور مردم مسلمان سودان و با عبور از خیابان های خارطوم وارد كاخ ریاست جمهوری این كشور شدند.

به گزارش ایرنا، صدها نفر از نمایندگان اقوام و قبایل سودان در حالی كه لباس‌های رنگارنگ بومی و محلی پوشیده بودند و سازهای محلی می نواختند از احمدی نژاد استقبال كردند.

در این مراسم همچنین شماری از نوجوانان، جوانان و طلاب دینی با اهتزاز پرچم‌های منقش به صفات جلاله، پیامبر اكرم (ص) و پرچم‌ مقدس جمهوری اسلامی ایران و پرچم كشور میزبان به استقبال رییس جمهوری اسلامی ایران آمدند.

احمدی نژاد در پایان مراسم استقبال مردمی برای مذاكره با 'عمر البشیر' رییس‌جمهوری سودان وارد كاخ ریاست جمهوری این كشور شد.

رییس جمهوری اسلامی ایران بامداد دوشنبه پس از شركت در شصت و ششمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورك و دیدار از موریتانی وارد سودان شد.

احمدی نژاد در سفر به خارطوم، علاوه بر دیدار با رییس جمهوری سودان با علمای این كشور و ایرانیان مقیم نیز ملاقات خواهد داشت و سپس خارطوم را به مقصد تهران ترك خواهد كرد.

4 مهر 1390