h انتقاد رییس دادگستری کرمانشاه از افراط و تفریط‌ ها - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

انتقاد رییس دادگستری کرمانشاه از افراط و تفریط‌ ها,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,انتقاد رییس دادگستری کرمانشاه از افراط و تفریط‌ ها,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,انتقاد رییس دادگستری کرمانشاه از افراط و تفریط‌ ها

انتقاد رییس دادگستری کرمانشاه از افراط و تفریط‌ ها

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه کرمانشاه، حجه الاسلام و المسلمین علی مظفری در همایش دیدار کارکنان شوراهای حل اختلاف استان با رییس سازمان بازرسی کل کشور در تالار انتظار کرمانشاه، طی سخنانی اظهار داشت: شوراهای حل اختلاف چون برگرفته از دستورات دینی و آیات قرآن است در نهان و درون انسان‌ها جای دارد.

وی ادامه داد: در استان کرمانشاه استقبال خوبی از شوراهای حل اختلاف شده و انسان‌های شریف و شایسته‌ای در این شوراها فعالیت می‌کنند.

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه، گفت: در خطه کرمانشاه علم حقوق بسیار سطح بالایی دارد و این دیار دارای حقوقدانان، قضات، وکلا و اساتید بسیار برجسته‌ای در رشته حقوق است.

مظفری خاطرنشان کرد: در آزمون قضات که سال گذشته برگزار شد 80 نفر از قبول شده‌گان نهایی مربوط به استان کرمانشاه بودند. انگیزه کرمانشاهیان در بررسی امور حقوقی بسیار بالاست.

وی تصریح کرد: خوشبختانه پس از انجام ساماندهی، شوراهای حل اختلاف در استان کرمانشاه نظم و ترتیب خاصی یافته‌اند.

رییس دستگاه قضایی استان کرمانشاه، گفت: خصیصه ای که در حال حاضر بر شوراهای حل اختلاف استان کرمانشاه حاکم است این است که هیچکدام از اعضای شوراهای استان به هیچ حزب یا باندی وابستگی مستقیم ندارند.

28 آبان 1391