h امضای تفاهم نامه استقلال-هانوفر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

امضای تفاهم نامه استقلال-هانوفر ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,امضای تفاهم نامه استقلال-هانوفر ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,امضای تفاهم نامه استقلال-هانوفر

امضای تفاهم نامه استقلال-هانوفر

امضای تفاهم نامه استقلال-هانوفر

به گزارش خبرگزاری فارس، در اردیبهشت سال جاری که گذشت از سوی دکتر امیدوار رضایی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به پورفسور سمیعی معاون رئیس موسسه بین المللی علوم اعصاب باشگاه هانوفر جهت همکاری بیشتر 2 باشگاه پیشنهادی مبنی بر اینکه برای نزدیک شدن 2 باشگاه تلاش بیشتری صورت گیرد، مطرح شد.

وی از سمیعی خواست تا در زمینه ارتباطات فرهنگی و ورزشی و فنی 2 باشگاه و همچنین تبادل مربی و بازیکن، تربیت کادرفنی و برگزاری بازی های دوستانه حتی دیدار تدارکاتی با تیم ملی ایران زمینه سازی لازم را با باشگاه هانوفر ایجاد کند.

پورفسور سمیعی نیز پس از رایزنی های صورت گرفته در نامه ای به دکتر امیدوار رضایی اعلام آمادگی باشگاه آلمانی را برای عقد تفاهم نامه بین این باشگاه با استقلال اعلام کرد. در این نامه که از سوی سمیعی ارسال شده آمده که ضمن امضای عقد قرارداد تفاهم نامه همکاری بین دو باشگاه، در آلمان یا تهران در یکی از دو زمان پیشنهادی اردیبهشت یا مرداد سال آینده این بازی تدارکاتی برگزار شود.

پرفسور سمیعی استاد دکرت امیدوار رضایی در سال های 1990 تا 1992 بوده است.

همچنین عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال رئیس موسسه بین المللی سلامت دکتر سمیعی در ایران است.

در سمت چپ این خبر نامه پرفسور سمیعی به امیدوار رضایی قرار گرفته است.

27 آبان 1391