h آیت الله بهشتی : جامعه ما نیازمند تبیین همه ابعاد سبک زندگی اسلامی است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیت الله بهشتی : جامعه ما نیازمند تبیین همه ابعاد سبک زندگی اسلامی است ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیت الله بهشتی : جامعه ما نیازمند تبیین همه ابعاد سبک زندگی اسلامی است ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیت الله بهشتی : جامعه ما نیازمند تبیین همه ابعاد سبک زندگی اسلامی است

آیت الله بهشتی : جامعه ما نیازمند تبیین همه ابعاد سبک زندگی اسلامی است

یک پژوهشگر قرآنی گفت: جامعه ما نیازمند تبیین همه ابعاد سبک زندگی اسلامی است و در این عرصه چون دیگر موارد حوزه‌های علمیه باید پرچم‌دار باشند.

آیت‌الله احمد بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار دین و اندیشه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: سبک زندگی اسلامی خیلی گسترده است و از لحاظ تربیتی، اخلاقی،‌ خانوادگی، اقتصادی و سیاسی مهم است و در همه این ابعاد باید زندگی اسلامی را تبیین کرد.

وی ادامه داد: برای جامعه حال حاضر ما طرح همه موارد مرتبط با سبک زندگی اسلامی مانند اخلاق، جنبه‌های اقتصاد اسلامی و سیاست مهم است و به همه آن‌ها احتیاج دارد.

این پژوهشگر قرآنی اظهار کرد: البته در حال حاضر تا یک حدی به ابعاد زندگی اسلامی پرداخته می‌شود که می‌توان به آن نمره مثبت داد، ولی باز هم ایده‌آل نیست.

این عضو مجلس خبرگان در رابطه با این‌که نقش حوزه‌های علمیه را در تبیین سبک زندگی اسلامی چگونه ارزیابی می‌کنید؟ اظهار کرد: حوزه علمیه در جامعه ما پرچم‌دار، ارشادکننده و راهنما است و حوزه و مرجعیت همواره پرچم هدایت بوده و در حال حاضر نیز باید همین‌گونه باشد.

27 آبان 1391