h امام جمعه اهل تسنن ارومیه: تحسین دولت برای مبارزه با سودجویی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

امام جمعه اهل تسنن ارومیه: تحسین دولت برای مبارزه با سودجویی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,امام جمعه اهل تسنن ارومیه: تحسین دولت برای مبارزه با سودجویی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,امام جمعه اهل تسنن ارومیه: تحسین دولت برای مبارزه با سودجویی

امام جمعه اهل تسنن ارومیه: تحسین دولت برای مبارزه با سودجویی

ملا عبد القادر بیضاوی روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود : دولت خدمتگزار در حساس ترین زمان و در شرایطی که دشمنان با اعمال فشارها و تحریم ها به انتظار سقوط نظام اسلامی نشسته اند با عزمی راسخ پاسخ قاطعی به سودجویان و دشمنان داخلی و خارجی داد .

وی اظهار کرد : دشمنان تصور می کنند با ایجاد فضای روانی گرانی و تورم و تشویش اذهان عمومی به آرزوهای خود دست خواهند یافت، غافل از اینکه رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت با تکیه بر نیروی مردمی ، توطئه های آنها را نقش برآب خواهد کرد .

امام جمعه اهل سنت ارومیه ، تخطئه و نامهربانی علیه دولت در شرایط کنونی را به ضرر نظام دانست و اظهار داشت: شرایط زمانی فعلی طلب می کند همه نیروهای نظام در یک صف واحد برای مقابله با دشمنان حرکت کنند .

وی نکته نظرهای رهبر معظم انقلاب را راهگشای تمام مشکلات نظام و پیروزی در مقابل دشمنان عنوان کرد و اظهار داشت: همه کسانی که دغدغه نظام ، ملت و کشور را دارند، باید از رهنمودها و توصیه های رهبر معظم انقلاب تبعیت کنند.

بیضاوی تاکید کرد: در شرایطی که رهبر فرزانه انقلاب نیروهای نظام را به حفظ وحدت و همدلی و دوری از تشتت دعوت می فرمایند ، صلاح نیست افراد و گروه ها به واسطه مسائل جزیی اتحاد و همدلی نیروهای نظام را مخدوش کنند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: دولت آقای احمدی نژاد در طول خدمت خود کارها و اقدامات شایان توجهی را برای نظام و مردم انجام داده است ، حالا که زمان کمی از عمر این دولت باقی است باید از آقای احمدی نژاد و اعضای تیم کاری وی تجلیل و قدردانی شود.

وی یاد آور شد: مردم به خوبی قدر خدمات دولت را می دانند و در سفرهای هیات دولت به استان ها و شهرستان ها با استقبال های پرشور و عظیم خود این قدرشناسی را به نمایش می گذارند.

27 آبان 1391