h سقوط مرگبار به داخل رودحانه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سقوط مرگبار به داخل رودحانه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سقوط مرگبار به داخل رودحانه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سقوط مرگبار به داخل رودحانه

سقوط مرگبار به داخل رودحانه

به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، مهین تفضلی از وقوع واژگونی خودرو پژو ۴۰۵ در جاده محمودآباد به فریدونکنار خبر داد.

وی زمان حادثه را ساعت ۱۳:۳۰ امروز اعلام کرد و افزود: این حادثه در حوالی روستای ملاکلا محمودآباد رخ داد و خودرو واژگون شده به همراه سرنشینان به داخل رودخانه کنار جاده سقوط کرد.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران با بیان اینکه بلافاصله یک کد از اورژانس ۱۱۵ مستقر در سرخ‌رود به محل حادثه اعزام شد، تصریح کرد: در این حادثه راننده خودرو و یک کودک دو ساله دچار خفگی ناشی از غرق‌شدگی در آب شدند که تنها کودک حادثه‌دیده با تلاش تکنسین اورژانس ۱۱۵ و انجام سی‌پی‌آر تنفس خود را به دست آورد اما راننده حادثه دیده فوت کرد.

وی با اشاره به اینکه خودرو حادثه دیده دو سرنشین دیگر نیز داشت، اضافه کرد: این دو سرنشین آسیب جدی ندیده و فقط دچار سرمازدگی ناشی از سقوط در آب شدند.

تفضلی در پایان یادآور شد: کودک حادثه دیده پس از اینکه با تلاش تکنسین اورژانس مرکز سرخ رود محمودآباد از مرگ حتمی نجات یافت برای ادامه درمان به بیمارستان امام خمینی فریدونکنار منتقل شد.

26 آبان 1391