h افتخارآمیزترین پروژه استان بوشهر در 30 سال گذشته - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افتخارآمیزترین پروژه استان بوشهر در 30 سال گذشته,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افتخارآمیزترین پروژه استان بوشهر در 30 سال گذشته,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افتخارآمیزترین پروژه استان بوشهر در 30 سال گذشته

افتخارآمیزترین پروژه استان بوشهر در 30 سال گذشته

به گزارش سوک ،جهانگیر شاهینی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: کل اعتبار مربوط به تجهیز بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تامین شده است.

شاهینی ادامه داد: با تلاش و همدلی و پیگیری مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و حمایت مدیران استان بوشهر، اعتبارات تجهیز بیمارستان شهدای خلیج فارس تامین شد.

وی افزود: از روز آغاز عملیات اجرایی این پروژه مسئولان قبلی و فعلی دانشگاه علوم پزشکی نهایت تلاش و پیگیری خود را برای تسریع در ساخت و تجهیز آن به کار بردند و اکنون شاهد به ثمر نشستن آن زحمات هستیم.

معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: پروژه بیمارستان 296 تختخوابی شهدای خلیج فارس بوشهر یکی از افتخارآمیزترین پروژه‌های استان بوشهر در 30 سال اخیر است.

شاهینی اضافه کرد: این بیمارستان از مجهزترین و مدرن‌ترین تجهیزات روز پزشکی تشکیل شده و بسیاری از بخش‌ها و امکانات آن برای نخستین بار در استان بوشهر به کار می‌رود.

این مسئول گفت: آنچه که لیاقت مردم استان بوشهر بوده با ساخت این بیمارستان مدرن محقق شده و امیدواریم توانسته باشیم کاری در خور شأن مردم ولایتمدار بوشهر انجام داده باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: با توجه به نیاز استان بوشهر برای داشتن بیمارستانی مجهز و مدرن، عملیات اجرایی بیمارستان جدید بوشهر در سال 85 آغاز شد و اکنون این بیمارستان احداث و تجهیز شده و به زودی با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

شاهینی بیان داشت: این بیمارستان دارای هفت طبقه و بیش از 200 تخت بستری است که در طبقه همکف رادیولوژی، اورژانس، آزمایشگاه، درمانگاه، فیزیوتراپی و اتاق‌های آموزشی قرار دارد.

این مسئول متذکر شد: طبقه اول شامل کتابخانه، بستری زنان و زایمان، بستری نوزادان، بستری جراحی، مراقبت‌های ویژه، طبقه دوم شامل بستری داخلی، سی‌سی‌یو و طبقه سوم هم شامل بستری کودکان و بستری داخلی زنان است.

وی در پایان اذعان داشت: در طبقه چهارم و پنجم اتاق‌های بستری جراحی، طبقه ششم اتاق‌های بستری داخلی مردان و طبقه هفتم هم اتاق‌های هواساز و آسانسور قرار دارد.

25 آبان 1391