h اعزام نیروهای آت نشانی کرج برای کمک به سیل زدگان چالوس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اعزام نیروهای آت نشانی کرج برای کمک به سیل زدگان چالوس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اعزام نیروهای آت نشانی کرج برای کمک به سیل زدگان چالوس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اعزام نیروهای آت نشانی کرج برای کمک به سیل زدگان چالوس

اعزام نیروهای آت نشانی کرج برای کمک به سیل زدگان چالوس

اعزام نیروهای آت نشانی کرج برای کمک به سیل زدگان چالوس

سپیدار آنلاین: معاون خدمات شهری شهرداری کرج از اعزام اکیپ نیروهای ویژه آتش نشانی این کلانشهر به شهرستان چالوس برای کمک به سیل زدگان خبر داد.

سعید صفری اظهار داشت: طی چند روز گذشته سیل در شهرستان چالوس جاری شد که خسارات مالی فراوانی را بر مردم وارد کرد. وی افزود: در این زمینه طی هماهنگی های به عمل آمده از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج مقرر شد که اکیپ نیروهای ویژه خدماتی و آتش نشانی این کلانشهر به شهرستان چالوس اعزام شوند. اعزام چهار دستگاه پمپ آب قوی به چالوس این مسئول عنوان کرد: در این زمینه چهار نفر از نیروها به همراه یک دستگاه خودروی بزرگ آتش نشانی و چهار دستگاه پمپ آب قوی به این منطقه اعزام شدند. صفری ادامه داد: شهرداری کرج نیز آمادگی دارد تا در صورت نیاز به نیرو و تجهیزات، با هماهنگی های به عمل آمده اقدامات لازم را برای تامین نیروها انجام دهد. سایر شهرها برای کاهش مشکلات سیل زدگان همکاری کنند معاون خدمات شهری شهرداری کرج یادآور شد: باید با همکاری سایر شهرها و شهرستانها، میزان تلفات جانی و مالی افزایش نیابد. وی اضافه کرد: باید میزان ارائه خدمات به خصوص در نقاط محروم و بافتهای فرسوده که هم اکنون دچار آبگرفتگی هستند، افزایش یابد تا شاهد کاهش مشکلات مردم سیل زده باشیم.

25 آبان 1391