h محمد فنایی : گل ایران به ازبکستان صحیح بود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

محمد فنایی : گل ایران به ازبکستان صحیح بود ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,محمد فنایی : گل ایران به ازبکستان صحیح بود ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,محمد فنایی : گل ایران به ازبکستان صحیح بود

محمد فنایی : گل ایران به ازبکستان صحیح بود

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: گل ایران به ازبکستان صحیح بود و کمک داور به اشتباه آن را آفساید اعلام کرد.

محمد فنایی در گفتگو با مهر، درباره تصمیم داور مبنی بر آفساید بودن گل ایران به ازبکستان در دقیقه 12 دیدار امروز که توسط محمد نوری به ثمر رسید تصریح کرد: اگر محمدرضا خلعتبری مانع دید دروازه‌بان می‌شد و جلوی چشم او حرکت می‌کرد، می‌توانستیم بگوییم این گل آفساید است ولی از زاویه‌ای که ما دیدیم خلعتبری از گلر ازبکستان فاصله داشت.وی افزود: به نظرم کمک داور یک مقدار عجله کرد. کمک اول "علی بدوابی" خیلی قوی نیست و بزرگترین اشتباه نیمه اول را مرتکب شد.

فنایی همچنین درباره صحنه درگیری ملی پوشان با بازیکنان ازبکستان خاطرنشان کرد: بازیکن ایران از پشت پیراهن بازیکن ازبکستان را گرفت و داور باید همان اول سوت می‌زد. بعد از آن درگیری شروع شد. ازبک‌ها دنبال خراب کردن بازی هستند تا به نوعی با تماشاگران مقابله کنند. آنها منتظر بهانه و اتفاق هستند تا به نوعی باخت بازی رفت را جبران کنند. بازیکنان ایران باید خونسرد باشند و نباید عصبانی بشوند.

25 آبان 1391