h متهم شدن IBM به کلاهبرداری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

متهم شدن IBM به کلاهبرداری ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,متهم شدن IBM به کلاهبرداری ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,متهم شدن IBM به کلاهبرداری

متهم شدن IBM به کلاهبرداری

ايسنا - شرکت آی‌بی‌ام در واکنش به این شکایت گفته است که شرکت آوانتور در تنظیم شکایت خود اغراق کرده است و از این اقدام متعجب است.

شرکت آی‌بی‌ام به کلاهبرداری و نقض تعهد در یک قرارداد متهم شد.

یک شرکت تولیدکننده با نام آوانتور پرفورمنس متریال از شرکت آی‌بی‌ام به دلیل کلاهبرداری و نقض تعهدات قرارداد یک پروژه نرم‌افزاری به دادگاه شکایت کرده است. شرکت آی‌بی‌ام در واکنش به این شکایت گفته است که شرکت آوانتور در تنظیم شکایت خود اغراق کرده است و از این اقدام متعجب است.

آی‌بی‌ام در بیانیه‌ای عنوان کرد: ما معتقدیم که در این شکایت به نادرستی تنظیم شده و در آن اغراق شده است. ما از اینکه آوانتور تصمیم به شکایت در این خصوص گرفته متعجب شده‌ایم.

شرکت آی‌بی‌ام گفته است که به تعهدات خود در این پروژه عمل کرده و راه‌کاری را به شرکت آوانتور برای ادامه فعالیت پیشنهاد کرده است.

به گزارش رویترز، آوانتور که تولیدکننده محصولات شیمیایی و مواد خام برای تولیدات دارویی است روز پنج شنبه گذشته شکایت خود را از شرکت اپل تقدیم دادگاه بخش نیوجرسی کرد.

این شرکت معتقد است که شرکت آی‌بی‌ام ده‌ها میلیون دلار به این شرکت خسارت وارد کرده است.

24 آبان 1391