h چهارمین نشست اندیشه‌های راهبردی در حضور رهبر انقلاب - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چهارمین نشست اندیشه‌های راهبردی در حضور رهبر انقلاب,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چهارمین نشست اندیشه‌های راهبردی در حضور رهبر انقلاب,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چهارمین نشست اندیشه‌های راهبردی در حضور رهبر انقلاب

چهارمین نشست اندیشه‌های راهبردی در حضور رهبر انقلاب

حدود ۱۵۰ تن از اندیشمندان، نخبگان، اساتید حوزه و دانشگاه، پژوهشگران و مؤلفان آثار علمی، همراه با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، سه شنبه شب در چهارمین نشست اندیشه های راهبردی جمهوری اسلامی، به بحث و بررسی درخصوص ابعاد مختلف موضوع «آزادی» پرداختند.

به گزارش خبرگزاری مهر، هدف از نشست اندیشه های راهبردی که سه جلسه ی قبلی آن با موضوع «الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت»، «عدالت» و «زن و خانواده» برگزار شده است، ایجاد فضایی علمی – تخصصی برای اندیشه ورزی و تضارب آرا در جهت ایجاد گفتمان علمی و کاربردی و تصمیم سازی درباره ی موضوعات «راهبردی و برنامه های بلند مدت» است.

در این نشست ۱۰ نفر از صاحبنظران و اندیشمندان دیدگاههای خود را درباره مقوله آزادی بیان کردند. سپس 17 نفر از اساتید و پژوهشگران به مباحثه و نقد دیدگاههای مطرح شده پرداختند.

در ابتدای این دیدار نیز دکتر واعظ زاده دبیر نشست گزارش کوتاهی از مجموعه اقدامات دبیرخانه نشست اندیشه های راهبردی ارائه کرد.

خبر تکمیلی بیانات رهبر معظم انقلاب و مباحث مطرح شده در این جلسه از سوی اساتید و پژوهشگران متعاقبا منتشر خواهد شد.

24 آبان 1391