h بازداشت تروریست ها با لباس زنانه همانند فتنه 88 + تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بازداشت تروریست ها با لباس زنانه همانند فتنه 88 + تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بازداشت تروریست ها با لباس زنانه همانند فتنه 88 + تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بازداشت تروریست ها با لباس زنانه همانند فتنه 88 + تصویر

بازداشت تروریست ها با لباس زنانه همانند فتنه 88 + تصویر

بازداشت تروریست ها با لباس زنانه همانند فتنه 88 + تصویر

به نوشته ظهور12 به نقل از ایسنا : ارتش سوریه از صبح امروز عملیات خود را علیه افراد مسلح مستقر در این منطقه آغاز کرد و بر اساس اعلام خبرگزاری سوریه (سانا) در جریان آن شماری از این افراد کشته شدند.

در این عملیات مقادیر زیادی سلاح و مهمات این افراد نیز به دست نیروهای سوری افتاد.

کمیته های مردمی در اردوگاه فلسطینی نشین یرموک نیز اعلام کردند که یکی از سرکرده های افراد مسلح را هنگام تلاش برای ورود به خیابان ˈسی ام ˈ در اردوگاه فلسطینی نشین یرموک در کنار منطقه التضامن دستگیر کرده است.

این کمیته ها یک دستگاه خمپاره انداز افراد مسلح را نیز که در منطق یلدا مستقر و از این محل اقدام به گلوله باران یرموک می کرد ، منهدم کردند.

کمیته های مردمی در یرموک با صدور بیانیه ای نیز اعلام کردند که اصرار افراد مسلح برای گلوله باران یرموک و ریختن خون فلسطینی ها به خاطر مواضع آنان علیه این افراد و ایستادن در کنار نظام سوریه است .

بر اساس اعلام سانا هم نیروهای سوری امروز شماری از افراد مسلح را که اقدام به ایجاد رعب و وحشت و قتل در بین مردم در مناطق زملکا و عربین در شمال شرق دمشق و استان ریف دمشق می کردند، کشتند.

در جریان این عملیات شماری از این افراد نیز زخمی شدند.

مشابه همین کار در سال 88 در ایران اتفاق افتاده بود ...

انتشار عکسهای دانشجوی مبارز! پلیتکنیکی با لباس زنانه

23 آبان 1391