h کاهش قیمت نفت در بازار آسیا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کاهش قیمت نفت در بازار آسیا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کاهش قیمت نفت در بازار آسیا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کاهش قیمت نفت در بازار آسیا

کاهش قیمت نفت در بازار آسیا

سیبنا: نگرانی های موجود درباره « دیوار بودجه ای» در آمریکا و اوضاع مالی یونان امروز سه شنبه موجب شد بهای نفت خام در بازار معاملات الکترونیکی آسیا همچنان با کاهش مواجه باشد.

هر بشکه نفت خام سبک شیرین آمریکا برای تحویل در ماه دسامبر با بیست و نه سنت کاهش هشتاد و پنج دلار و بیست و هشت سنت داد و ستد شد.

هر بشکه نفت برنت دریای شمال نیز برای تحویل در ماه دسامبر با سی و هفت سنت کاهش یکصد و هشت دلار و هفتاد سنت معامله شد. به گزارش خبرگزاری فرانسه از سنگاپور ، فیل فلین تحلیلگر حوزه انرژی گفت نگرانیهای مربوط به کندی روند رشد اقتصادی و احتمال بروز یک دیوار بودجه ای در آمریکا بازار نفت را با رکود مواجه کرده است.

در صورتی که دموکراتها و جمهوریخواهان تا سی و یکم دسامبر در کنگره آمریکا به توافق نرسند ،‌ در ژانویه دو هزار و سیزده برنامه های کاهش بودجه و افزایش مالیاتها برای همه خانواده های آمریکایی به صورت خودکار اجرا خواهد شد.

وزیران دارایی منطقه یورو نیز بیستم نوامبر در یک نشست اضطراری به ویژه مسئله بحران اقتصادی یونان را مورد بررسی قرار خواهند داد.

23 آبان 1391