h رئیس دانشگاه آزاد اسلامی : شهریه دانشگاه آزاد پیدا کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی : شهریه دانشگاه آزاد پیدا کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رئیس دانشگاه آزاد اسلامی : شهریه دانشگاه آزاد پیدا کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رئیس دانشگاه آزاد اسلامی : شهریه دانشگاه آزاد پیدا کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی : شهریه دانشگاه آزاد پیدا کرد

شهریه دانشگاه آزاد افزايش يافت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: میزان افزایش شهریه این دانشگاه برای دانشجویان جدید الورود 10 درصد است .

جاسبی در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد دندانپزشکی تهران در مصاحبه با واحد مرکزی خبر درخصوص میزان شهریه امسال دانشجویان این دانشگاه افزود : با وجود اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها و افزایش هزینه های دانشگاه آزاد اما این دانشگاه برای دریافت شهریه همانند سال گذشته عمل می کند .

وی گفت : برای سال تحصیلی دانشجویان ورودی سالهای گذشته افزایش شهریه نداشتیم و شهریه پرداختی آنها مانند سال گذشته است اما برای ورودی های جدید 10 درصد افزایش شهریه داریم .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره ظرفیت پذیرش امسال این دانشگاه افزود : امسال در همه مقاطع تحصیلی 450 تا 500 هزار دانشجو وارد دانشگاه می شوند.

جاسبی در ادامه با اشاره به اینکه اردیبهشت سال آینده دانشگاه آزاد اسلامی وارد دهه چهارم می شود گفت : دهه اول این دانشگاه را دهه تثبیت ، دهه دوم را دهه توسعه و دهه سوم را دهه ارتقا نامیده ایم و امیدواریم تا اردیبهشت سال آینده بتوانیم در همه حوزه ها مقام برتر را در علوم و فناوری بدست آوریم .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دهه چهارم این دانشگاه را دهه رقابت با دانشگاه های معتبر جهان دانست و گفت : هم اکنون در تلاش برای فراهم کردن مقدمات آن هستیم .

3 مهر 1390