h در بازدید مقام معظم رهبری از لوکشین فیلم محمد(ص) چه گذشت ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

در بازدید مقام معظم رهبری از لوکشین فیلم محمد(ص) چه گذشت ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,در بازدید مقام معظم رهبری از لوکشین فیلم محمد(ص) چه گذشت ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,در بازدید مقام معظم رهبری از لوکشین فیلم محمد(ص) چه گذشت ؟

در بازدید مقام معظم رهبری از لوکشین فیلم محمد(ص) چه گذشت ؟

در بازدید مقام معظم رهبری از لوکشین فیلم محمد(ص) چه گذشت ؟

این بازدید که اولین دیدار آیت الله خامنه ای از مراحل تولید یک پروژه سینمایی محسوب می شود، نزدیک به 6 ساعت ادامه یافته است و ایشان از قسمت های مختلف لوکیشن ساخته شده از جمله قسمت شهر مکه، شعب ابیطالب که داخل آن است، دیر بحیرا و قسمت مدینه با حوصله بازدید کرده اند و در خلال بازدید، مجید مجیدی، کارگردان، حیدریان، تهیه کننده و دیگر دست اندرکاران پروژه، توضیحات لازم را به رهبر انقلاب داده اند.

در این بازدید علاوه بر توضیحات کامل مجیدی برای آیت الله خامنه ای، ایشان هم دقایقی در جمع عوامل پروژه سخنرانی کرده و ضمن ابراز خرسندی از ساخت شهرک این فیلم، از دست اندرکاران پروژه تقدیر کرده اند.

مجیدی در سخنانش گفت که چگونه تنها با یک ایمیل، برنده 3 اسکار را راضی به همکاری کرده اند و بعد فهمیده اند که این هنرمند خارجی از چند ماه قبل بر روی زندگی پیامبر اکرم (ص) مطالعه می کرده است.

نکته جالب آن که در جریان همین دیدار، سکانس تاثیرگذار ورود آمنه، مادر رسول خدا (ص) به شهر مدینه در حضور رهبر انقلاب بازی و تصویربرداری شده است.

همچنین حدود بیست دقیقه از سکانس های تدوین شده فیلم برای ایشان پخش شده است.

گروه فیلمبرداری این پروژه هم اکنون در اطراف تهران مشغول گرفتن سکانس هایی از این کار هستند که البته روزهای پایانی کار در ایران است.

گفتنی است رهبر انقلاب را در این دیدار برخی اعضای دفتر ایشان از جمله حجج اسلام قمی و مروی، معاونان بین الملل و حوزوی دفتر همراهی می کردند.

به نظر می رسد با توجه به جذابیت این بازدید برای اهالی هنر و مردم، پخش گوشه هایی از آن در سیما خالی از لطف نباشد.

23 آبان 1391