h راهیابی تاریخی نوشاد به فینال - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

راهیابی تاریخی نوشاد به فینال,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,راهیابی تاریخی نوشاد به فینال,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,راهیابی تاریخی نوشاد به فینال

راهیابی تاریخی نوشاد به فینال

راهیابی تاریخی نوشاد به فینال

به گزارش خبرگزاری فارس، نوشاد عالمیان نابغه پینگ پنگ کشورمان اولین ورزشکار ایرانی این رشته خواهد بود که در فینال تورهای جهانی حضور پیدا می‌کند. این موفقیت با کسب 2 مقام قهرمانی تورهای جهانی در کویت و آلمان و 2 عنوان سومی در کره جنوبی و لهستان رده سنی امید به دست آمد.

15 مسابقه تورجهانی سال 2012 در قاره های مختلف دنیا برگزار شد و بعد از آخرین مسابقه که شب گذشته در لهستان به پایان رسید، نفرات برتر با کسب امتیازهای لازم به فینال یک میلیون دلاری تورهای جهانی در شهر هانگ ژیو کشور چین راه یافتند.

در فینال تورهای جهانی 15 بازیکن برتر بزرگسال، 7 ورزشکار امید و 7 تیم برتر دونفره که امتیازات بیشتری در تورهای جهانی دریافت کردند به فینال راه یافتند که در رده سنی امید نوشاد عالمیان ملی پوش کشورمان موفق شد رده دوم تورهای جهانی را به خود اختصاص دهد و به فینال راه یابد.

عالمیان در تور جهانی کویت 1400 امتیاز، کره جنوبی 350 امتیاز، آلمان 1680 امتیاز و لهستان 350 امتیاز و در مجموع 3780 امتیاز بعد از چن‌آن از تایوان رتبه دوم رده بندی تورهای جهانی را به خود اختصاص داد و به عنوان اولین ایرانی در فینال تورهای جهانی حضور پیدا خواهد کرد.

پس از این 2 بازیکن، پاتریک فرانزیسکی از آلمان، یوتو مواماتسو از ژاپن، سیمون گایوزی از فرانسه، فنگ چن از سنگاپور و جونگ یونگ سیک از کره جنوبی به همراه یک بازیکن از میزبان مسابقات، 8 ورزشکاری هستند که در فینال تورهای جهانی امیدها به میدان می‌روند.

رقابت‌های فینال تورهای جهانی روزهای 16 تا 19 آذرماه در شهر هانگ ژیو چین برگزار می‌شود و دارای یک میلیون و شانزده هزار دلار جایزه نقدی است.

22 آبان 1391