h عارف ازجنس سران فتنه نیست - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عارف ازجنس سران فتنه نیست,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عارف ازجنس سران فتنه نیست,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عارف ازجنس سران فتنه نیست

عارف ازجنس سران فتنه نیست

معاون فرهنگی سپاه با بیان اینکه نمی توان تمامی اصلاح طلبان را برانداز و ضد انقلاب معرفی کرد در عین حال گفت: اصلاح طلبان به جای دامن زدن به حمایت اصولگرایان از جریان انحراف باید تکلیف خود را با فتنه و انحراف مشخص کنند.

حمیدرضا مقدم فر در گفتگو با خبرنگار مهر، به استراتژی اصلاح طلبان علیه اصولگرایان اشاره کرد و گفت: امروز عده ای از اصلاح طلبان گفتمان جریان انحرافی را به تمامی اصولگرایان ربط می دهند و می خواهند اینگونه القاء کنند که جریان اصولگرا نیز دچار انحراف شده است، در حالی که در درون جریان اصلاحات انحرافات زیادی دیده می شود.

وی خاطرنشان کرد: ما هنوز فراموش نکرده ایم که در دوران حاکمیت اصلاح طلبان چه حلقه ها و گروه های انحرافی شکل گرفته بود که کاملا از اصول و ارزش های انقلاب منحرف شده بودند، در این راستا می توان به سکولارها، لائیک ها و گروه های براندازی اشاره کرد که در دل اصلاحات دچار فسادهای اعتقادی، مالی، اخلاقی و ... شده بودند.

معاون فرهنگی سپاه در عین حال با بیان اینکه نمی توان تمامی اصلاح طلبان را برانداز و ضد انقلاب معرفی کرد، افزود: درست است که فتنه 88 توسط چهره های شاخص این جریان رقم خورد اما با این حال ما نمی توانیم فتنه 88 را به کل اصلاح طلبان ربط دهیم، البته برخی از آنها در قبال این فتنه سکوت و موضع روشنی را اعلام نکردند اما قلبا با این ساختار شکنی ها مخالف بودند.

وی همچنین افزود: ما نمی توانیم شخصی همچون محمد رضا عارف را هم راستای محمد خاتمی، موسوی و کروبی معرفی کنیم.

مقدم فر موضع گیری به موقع در فضای سیاسی کشور را لازم دانست و اظهار داشت: اصولگرایان وقتی با موضع گیرهای جریان انحراف روبه رو شدند به موقع واکنش نشان دادند، حتی مجلس در قبال این نظرات و گفتمان جریان انحرافی ملاحظه ای نکرد و اعتراض کرد از این رو از جریان اصلاحات و بعضی از اصلاح طلبان انتظار داشتیم در مقابل فتنه سکوت نمی کردند.

وی گفت: از این رو و با توجه به عملکرد و سابقه اصلاح طلبان آنها باید به این سوال پاسخ دهند که چرا می خواهند جریان انحرافی را به تمامی اصولگرایان ربط دهند؟ آیا موضع گیری اصولگرایان در قبال انحراف آشکار نبوده است؟

22 آبان 1391