h پروژه‌های نیمه کاره در آذربایجان‌ غربی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پروژه‌های نیمه کاره در آذربایجان‌ غربی ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پروژه‌های نیمه کاره در آذربایجان‌ غربی ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پروژه‌های نیمه کاره در آذربایجان‌ غربی

پروژه‌های نیمه کاره در آذربایجان‌ غربی

پروژه‌های نیمه کاره در آذربایجان‌ غربی

محمد علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ارومیه اظهار داشت: تاکید دارم در تمام پروژه‌های نیمه‌تمام که با بودجه کمی می‌توان آ‌نها را به اتمام رساند، مسئولان وارد عمل شوند.

وی با بیان اینکه مدت زیادی از آغاز عملیات اجرایی برخی از این پروژه‌ها می‌گذرد، تصریح کرد: برخی از این پروژه‌ها سبب شده تا در مردم نارضایتی ایجاد شود.

علیپور با بیان اینکه با فرارسیدن فصل سرما و بارش‌ها دیگر نمی‌توانیم پروژه‌ها را آن طور که باید پیش ببریم، افزود: باید رضایت مردم را ولو در کارهای عمرانی کسب کنیم.

نماینده مردم شوط، ماکو، پلدشت و چالدران در مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات برای برگزاری هر چه بیش‌تر انتخابات و حضور هر چه بیش‌تر مردم باید مردم را از آنچه مسئولان به خاطر آن‌ها و برای عمران و آبادانی کشور انجام داده‌اند آگاه کنیم که با چنین وضعیتی در برخی از پروژه‌ها این کار عملاً میسر نیست.

علیپور با بیان اینکه برای اقتصاد انقلاب نکردیم و برای خاطر اسلام انقلاب کرده‌ایم، افزود: توانمندی استان آذربایجان‌غربی بالا است و باید پروژه‌های کوچک که مردم را آزار می‌دهند را هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف کنیم.

وی گفت: این پروژه‌ها نباید محل سوءاستفاده برای برخی افراد را فراهم کند.

علیپور خاطرنشان کرد: باید در بودجه عمرانی فضا را مدیریت کرده و نگذاریم پروژه‌های عمرانی که نیازمند اعتبار کلان نیستند و می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیات اجرایی آنها را به پایان رساند در نیمه راه متوقف شوند.

آذربایجان غربی , نماینده , انقلاب

21 آبان 1391