h نتایج هفته یازدهم لالیگای اسپانیا ، پیروزی اوساسونا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نتایج هفته یازدهم لالیگای اسپانیا ، پیروزی اوساسونا ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نتایج هفته یازدهم لالیگای اسپانیا ، پیروزی اوساسونا ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نتایج هفته یازدهم لالیگای اسپانیا ، پیروزی اوساسونا

نتایج هفته یازدهم لالیگای اسپانیا ، پیروزی اوساسونا

نتایج هفته یازدهم لالیگای اسپانیا ، پیروزی اوساسونا

به گزارش ایرنا ، اوساسونا و اسپانیول در حالی‌ به مصاف هم رفتند که این دیدار یک بازی روحی‌ و روانی برای آنها بود زیرا به ترتیب در رده بیستم و نوزدهم جدول لالیگا قرار داشتند و قعرنشینان این جدول هستند.

دیدار بین اوساسونا بیستم جدول و اسپانیول نوزدهم جدول انجام می‌ گرفت و تیم بازنده همچنان در جهنم قعر نشینان فرو می‌ رفت .

نیمه نخست دیدار با بازی متناوب دو تیم طی‌ شد به طوری که اوساسونا به مدت چند دقیقه بازی را در کنترل خود داشت اما اسپانیول موفق شد بازی را هم سطح کند و پس از چند دقیقه تسلط تیم میهمان ، اوساسونا باز هم کنترل را به دست گرفت و در آن زمان بود که در دقیقه 22 توسط ˈسخودوˈ مهاجم تیم توپ را وارد دروازه اسپانیول کرد .

اسپانیول پس از گل اوساسونا به خود آمد و از موقعیت های متعددی برای گلزنی و مساوی کردن نتیجه برخوردار شد اما در این راستا ، به رغم تلاش بسیارش به گلی دست نیافت .

نیمه دوم با فشار بسیار زیاد اسپانیول بر دروازه اوساسونا آغاز شد و این تیم موقعیت های بسیار خوبی‌ از جمله برخورد یک توپ به تیر دروازه اوساسونا در دقیقه 61 بازی برای تحقق به گل تساوی داشت اما باز هم تلاش آنها بی‌ ثمر ماند .

در این مورد اوساسونا درست یک دقیقه پس از برخورد توپ به تیر دروازهشان ، در دقیقه 62 توسط ˈکیکه سولاˈ مهاجم تیم گل دوم را به دست یافت .

اوساسونا که در این بازی ، ˈمسعود شجاعیˈ را نه در تیم اصلی‌ و نه در تعویض ها داشت ، موفق شد در دقیقه 77 ، توسط ˈاومووˈ مهاجم تیم گل سوم را وارد دروازه اسپانیول کند و هنوز هم دو موقعیت خوب برای افزایش گلهای خود داشت اما دروازه بان حریف آنها را دفع کرد .

*پیروزی دو بر یک گرانادا در زمین بتیس

تیم گرانادا در حالی‌ به مصاف تیم بتیس رفت که با 9 امتیاز ، در قسمت پایین جدول رده بندی لالیگا و در گروه قعر نشینان بود و تیم بتیس با 19 امتیاز در ردیف چهارم جدول قرار دارد.

تیم میهمان در این دیدار نسبت به بتیس با قدرت و شدت بیشتری بازی کرد و همین انگیزه فراوان آن کلید پیروزی و برتری آن بر میزبان شد.

تیم گرانادا در دقیقه 8 دیدار توسط ˈتورخهˈ مهاجم خود، گل نخست را به ثمر رساند .گرانادا پس از آن، منطقه میانی زمین را به دست گرفت و تمام راه های نفوذ و بازی بتیس را بست و این باعث شد که بتیس با از دست دادن توپ نتواند دروازه گرانادا را تهدید کند .

بتیس به همین دلیل مجبور شد تا دقیقه 62 انتظار بکشد تا ˈروبن کاستروˈ مهاجم تیم گل تساوی را به ثمر برساند اما گرانادا باز هم مایوس نشد و در دقیقه 73 دیدار توسط ˈمیکل ریکوˈ مهاجم تیم دومین گل را وارد دروازه میزبان کرد .

*پیروزی رایو وایکانو بر سلتا ویگو

تیم های رایو وایکانو و سلتا ویگو نیز در یک دیدار هیجانی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان 90 دقیقه بازی با نتیجه سه بر دو به نفع رایو به اتمام رسید .

سلتا ویگو در حالی‌ این دیدار را باخت که با نتیجه دو بر صفر پیشگام بود . سلتا در دقایق 12 و 34 نیمه نخست توسط ˈیاگو آسپاسˈ مهاجم تیم پیشگام شد اما قبل از پایان نیمه نخست ، داور بازی یک بازیکن این تیم را اخراج کرد .

از آن پس ، رایو وایکانو بازی را به دست گرفت و شروع به تهدید دروازه سلتا کرد . در این راستا ، رایو در دقیقه 59 دیدار توسط ˈلئو باپتیستائوˈ مهاجم تیم به اولین گل دست یافت و در دقیقه 66 توسطˈ تیتوˈ بازیکن مدافع خود، بازی را به تساوی کشاند اما سرانجام در دقیقه 82 ˈپیتیˈ بازیکن هافبک از نقطه پنالتی گل سوم را وارد دروازه سلتا کرد و نتیجه بازی را برگرداند.

*پیروزی پر گل زاراگوسا بر دپورتیوو لا کرونیا

تیم زاراگوسا در زمین خود ˈلا رومارداˈ در حالی‌ به پیروزی پنج بر سه مقابل دپورتیوو لاکرونیا دست یافت که با نتیجه دو بر صفر به نفع تیم میهمان عقب بود .

به رغم اینکه زاراگوسا توپ و بازی را در کنترل خود داشت اما این دپورتیوو بود که با به ثمر رساندن گلها ، پیشگام شد. دپورتیوو در دقیقه 12 توسط ˈبرونو گاماˈ و دقیقه 21 با گل ˈریکیˈ در این دیدار جلو بود که ˈآپونیوˈ مهاجم زاراگوسا در دقیقه 28 از نقطه پنالتی گل نخست تیم خود را به ثمر رساند .

پس از این گل ، دو تیم چند موقعیت برای گلزنی داشتند اما نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید .

در نیمه دوم ، دو تیم تا اواسط این نیمه موقعیت چندانی برای تهدید دروازه همدیگر نداشتند تا اینکه ˈمونتانیزˈ مهاجم تیم در دقیقه 60 گل تساوی زاراگوسا را به ثمر رساند .

زاراگوسا در دقیقه 66 موفق شد توسطˈ آلواروˈ بازیکن مدافع گل سوم را وارد دروازه دپورتیوو کند و ˈ پوستیگاˈ مهاجم تیم در دقایق 77 و 82 دیدار گل های چهارم و پنجم را به ثمر رساند .

دپورتیوو پس از آن در دقیقه 92 , توسط بودیپو مهاجم تیم سومین گل را به ثمر رساند تا بازی پرگلی در کارنامه مسابقات دو تیم و لالیگا ثبت شود.

*شکست مالاگا مقابل رئال سوسیداد

تیمهای مالاگا و ریال سوسیداد نیز در آخرین دیدار شنبه شب لالیگا به مصاف هم رفتند . هنوز یک دقیقه از آغاز دیدار نگذشته بود که ˈولا ˈمهاجم رئال سوسیداد در یک ضد حمله گل نخست بازی را به ثمر رساند .

مالاگا از آن پس به خود آمد و در یک بازی تهاجمی،رئال سوسیداد را مجبور به عقب نشینی کرد.

در دقیقه 37 بازی ، ˈخاویر ساویولاˈ مهاجم مالاگا در ضربه کرنر با کنترل کردن توپ در محوطه جریمه و یک شوت محکم ، توپ را وارد دروازه رئال سوسیداد کرد و بازی را به تساوی کشاند و دو تیم با همین نتیجه نیمه نخست را به پایان رساندند .

نیمه دوم بازی ، بدون هیجان خاصی‌ برای هر دو تیم آغاز شد و هیچکدام از آنها بازی چندان دیدنی‌ ارائه نداد . با این حال، در دقیقه ۵۹ بازی رئال سوسیداد موفق شد با گل ˈشابی پریئتوˈ نتیجه را به نفع خود ثبت کند.

21 آبان 1391