h زن متوفی ، ضامن پنج کلاهبردار شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زن متوفی ، ضامن پنج کلاهبردار شد ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زن متوفی ، ضامن پنج کلاهبردار شد ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زن متوفی ، ضامن پنج کلاهبردار شد

زن متوفی ، ضامن پنج کلاهبردار شد

سرهنگ "جهانفر" در خصوص جزییات این خبر گفت : در پی کسب اخبار و اطلاعاتی از نشانگاه های اقتصادی استان کرمانشاه مبنی بر اینکه پنج نفر شامل چهار زن و یک مرد با هویت معلوم ، سال 1388 یک وام 350 میلیون ریالی از یکی از بانک های شهر کرمانشاه با ضمانت سند یک زن دریافت کرده و از آن زمان نسبت به پرداخت اقساط خود اقدامی انجام نداده اند ، پیگیری موضوع بصورت ویژه به ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی این پلیس محول شد .

سرهنگ "جهانفر" افزود: ماموران در بررسی های خود دریافتند ، صاحب سندی که به عنوان ضمانت وام به بانک معرفی شده است پنج سال پیش و قبل از تاریخ اخذ وام فوت کرده است و این برای ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی حکایت از وقوع یک فقره جعل و کلاهبرداری داشت .

وی ادامه داد : در این رابطه با پیگیری های مستمر و تیزهوشی ماموران ، دختر متوفی به عنوان متهم دستگیر و در بازجویی های بعمل آمده اعتراف کرد ، با جعل شناسنامه مادرش و الصاق عکس خود بر روی آن ، اقدام به ضمانت وام گیرندگان کرده است .

کشف 13 فقره سرقت مغازه در کرمانشاه

متهمانی که اقدام به سرقت مغازه در شهر کرمانشاه می کردند توسط ماموران کلانتری 26 دستگیر و در بازجویی ها به 13 فقره سرقت مغازه اقرار کردند .

متهمی که روز گذشته به اتهام سرقت مغازه توسط ماموران کلانتری 26 دستگیر شده بود در بازجویی های اولیه به 13 فقره سرقت مغازه در سطح شهر کرمانشاه اقرار کرد .

این خبر حاکیست ، متهم در حوزه دو کلانتری 26 و 13 اقدام به سرقت کرده بود که در این رابطه کلیه مالباختگان شناسایی شده اند .

بنابراین خبر ، متهم با همدستی یکی از دوستانش اقدام به سرقت کرده بود که با تلاش تیم تجسس کلانتری 26 وی نیز دستگیر شد .

گفتنی است ، متهمان جهت بازجویی های فنی و تخصصی تحویل پلیس آگاهی استان شدند .

منبع: خبرگزاری مهر

21 آبان 1391