h پسر فرمانده ارشد اسرائیل درخواست پناهندگی به ایران داد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پسر فرمانده ارشد اسرائیل درخواست پناهندگی به ایران داد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پسر فرمانده ارشد اسرائیل درخواست پناهندگی به ایران داد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پسر فرمانده ارشد اسرائیل درخواست پناهندگی به ایران داد

پسر فرمانده ارشد اسرائیل درخواست پناهندگی به ایران داد

پسر فرمانده ارشد اسرائیل درخواست پناهندگی به ایران داد

پسر یکی از فرماندهان ارشد سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) به دنبال اخذ پناهندگی از ایران است.

به گزارش خبرگزاری آنا به نقل از پایگاه صهیونیستی دبکا فایل، پسر یکی از فرماندهان ارشد سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) که به دنبال اخذ پناهندگی از ایران است از طریق مرزهای شمالی سرزمین اشغالی فرار کرده است تا خودش را تسلیم حزب الله لبنان کند.

دبکا ادامه می‌دهد: پسر این فرمانده اسرائیلی که اخیرا به اسلام گرویده است در هفته‌های گذشته از طرف خانواده‌اش به مرگ تهدید شده است.

این پایگاه صهیونیستی مدعی شد: هنوز مشخص نیست که آیا پسر این فرمانده اسرائیلی به ایران منتقل شده است یا خیر به دلیل این که این احتمال وجود دارد که وی به خاطر تهدید هایی که علیه اش شده است به دنبال اخذ پناهندگی از ایران است تا اطلاعاتی به مقامات ایران بدهد.

دبکا در پایان می‌نویسد: این در حالی است که ایران و رژیم صهیونیستی در مورد اینکه هواپیمای جاسوسی ایران که در تاریخ 6 اکتبر توسط حزب الله به سرزمین های اشغالی فرستاده شد از مراکز حساس اسرائیل عکسبرداری کرده است یا خیر؛ اختلاف نظر دارند.

پایگاه صهیونیستی «دبکا فایل» اندکی پس از انتشار این خبر آن را از روی خروجی خود حذف کرد.

21 آبان 1391